Polska Fundacja Narodowa się zmienia

  

Pod kierownictwem Filipa Rdesińskiego PFN dokonała rzeczy obowiązkowej – wyprodukowała amerykański film dokumentalny… dla Amerykanów. „Poland. The Royal Tour” to nie tylko film pokazywany w Hollywood i udostępniony setkom stacji telewizyjnych w USA – to także przetarcie ścieżki do kolejnych przedsięwzięć w Ameryce, to nawiązanie kontaktów, rozpoznanie mechanizmów przekonywania naszych sojuszników o słuszności utrzymywania dobrych relacji z Polską.

Organizacja premier w Los Angeles, Chicago i Nowym Jorku pokazała sprawność instytucji, a utrzymywanie projektu w tajemnicy aż do dnia prezentacji – że Rdesiński zebrał solidarną ekipę. Nic dziwnego, że prezes PFN, zapytany o następne wielkie przedsięwzięcia, które przygotowuje, odpowiada półuśmiechem satysfakcji. Rozgrzewka już była – po sprowadzeniu fundacji na właściwe tory czekamy na więcej!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts