Żydzi, Niemcy, Polacy

  

Powiesili kukłę. Nie tę, co trzeba, czyli, jak zawsze podczas najradośniejszego żydowskiego święta Purim kukłę Hamana, przez starożytnych Judejczyków zarżniętego prewencyjnie, by nie dokonał rzezi Żydów, ale „Żyda” Judasza, a właściwie to spalili.

Tylko że według co subtelniejszych teologów chrześcijańskich, wbrew „ekumenicznym” bajaniom, Maryja nie była Żydówką, ale Theotokos, czyli Matką Boga, a Jezus nie był Żydem, ale Chrystusem, a apostołowie nie byli Żydami inaczej niż z krwi, czyli pochodzenia, bo od momentu uwierzenia w tegoż Chrystusa stali się obywatelami Państwa Niebiańskiego. Moi przodkowie byli niemieckimi Kawalerami Mieczowymi, nawracającymi na chrześcijaństwo Bałtów ogniem i mieczem, a ich następcy od kilkuset lat są polskimi patriotami. Więc z jakiej racji ja mam być Niemcem? Bez histerii.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl