Ariana Grande oberwała... cytryną na koncercie. To zazdrosny fan Beyonce? WIDEO

Ariana Grande jest jedną z najpopularniejszych w ostatnich latach artystek młodego pokolenia. Choć ma dopiero 25 lat, to została zaproszona do zagrania koncertu podczas festiwalu Coachella. W pewnym momencie w stronę piosenkarki z tłumu poleciała... cytryna. Za "atakiem" może stać jeden z fanów Beyonce.

Ariana Grande,
youtube.com/printscreen

Podczas swojego koncertu w świąteczny weekend Grande zaprosiła na scenę Justina Biebera i wspólnie wykonali jeden z jego przebojów. Chwilę później w piosenkarkę trafił mały przedmiot. Jak sama zauważyła w przerwie między piosenkami, była to cytryna.

Okazuje się, że sprawcą mógł być jeden z fanów Beyonce. Pojawiły się bowiem plotki, jakoby Grande miała otrzymać dwa razy większe wynagrodzenie za swój występ podczas Coachelli, niż jej starsza koleżanka w zeszłym roku. A cytryna nawiązuje do ostatniej płyty Beyonce o nazwie "Lemonade".

Okazuje się jednak, że piosenkarki dostały takie samo wynagrodzenie za swoje koncerty.

Dowiedzieliśmy się, że umowy Beyonce i Ariany były identycznie skonstruowane. Cztery miliony dolarów za jeden weekend i dokładnie tyle samo za drugi

- ujawnia The Blast.

Czyli złość fana była nieuzasadniona. A fani Ariany Grande zwracają uwagę, że takie zachowanie wobec osoby, która przeżyła na swoim koncercie zamach terrorystyczny jest nie na miejscu.

 

 Źródło: pudelek.pl, niezalezna.pl,

#Ariana Grande #Coachella #cytryna

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo