Spotkanie z Michałem Rachoniem w Piotrkowie Trybunalskim

Michał Rachoń / fot. Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska

  

Klub "Gazety Polskiej" w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na spotkanie z redaktorem Michałem Rachoniem, które odbędzie się już dziś. Gościem wydarzenia będzie także Beata Dróżdż, przewodnicząca piotrkowskiego Klubu "GP".

Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, 26 kwietnia 2019 r. o godz. 18:30 w sali przy kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Piotrkowie Trybunalskim (wejście od ulicy Kościelnej).

Wstęp na spotkanie z Michałem Rachoniem i Beatą Dróżdż jest wolny. 

Organizatorem spotkanie jest Klub "Gazety Polskiej" w Piotrkowie Trybunalskim.

Serdecznie zapraszamy!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

W Wilnie zwyciężył PiS

/ Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska

  

Obywatele RP biorący udział w Wilnie w wyborach do PE najwięcej głosów oddali na Prawo i Sprawiedliwość – 105. Drugie miejsce zajęła Koalicja Europejska – 88 głosów, trzecie – Komitet Wyborczy Wiosna - 33 głosy.

15 głosów w Wilnie uzyskała Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy, 11 – Lewica Razem, 5 - Kukiz'15 i 4 głosy – Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski.

Przewodniczący Obwodowej Komisji Wyborczej nr 88 w Wilnie Marcin Sokalski poinformował, że głosowanie, które odbywało się w ambasadzie polskiej, przebiegało sprawnie, bez zakłóceń.

Zawczasu udział w wyborach w Wilnie zgłosiło 170 obywateli Polski. Z możliwości głosowania korzystali też polscy turyści i pielgrzymi, którzy odebrali zaświadczenia o prawie głosu za granicą

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl