Świąteczne życzenia premiera dla Polaków. Z rodziną przy stole WIDEO

„Życzę wszystkim Rodakom w kraju, oraz Polakom przybywającym z dala od Ojczyzny, spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych!” – mówi w świątecznym nagraniu premier Polski Mateusz Morawiecki.

Życzenia świąteczne szef rządu przekazał Polakom w specjalnym nagraniu, które opublikowano w Wielki Piątek. Przedstawiono w nim polską rodzinę, która zebrała się przy świątecznym stole.

„W czasie świąt dorośli zawsze rozmawiają o ważnych sprawach– mówi za kadrem dziecięcy głos. - Dziadkowie cieszą się, że już w maju oboje dostaną 13 emeryturę. Może kupią mi jakiś fajny prezent? Na pewno będą nas częściej odwiedzać, bo znowu będzie jeździł autobus. A rodzice kupią nowe meble do naszego pokoju, bo od lipca będzie 500 plus na każde dziecko. Nasza kuzynka Ania chwali się, że poszła do pracy. A już niedługo nie będzie płacić podatków, bo nie ma jeszcze 26 lat. To tak jak ja. Lubię kiedy nasza rodzina jest razem, a wszyscy są tacy radośni i szczęśliwi”

– stwierdza dziecko. 

„Życzę wszystkim Rodakom w kraju, oraz Polakom przybywającym z dala od Ojczyzny, spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych!”

- dodaje premier RP Mateusz Morawiecki.
 

 

 

Źródło: niezalena.pl

#życzenia #Morawiecki

redakcja
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo