Kobieta znalazła węża w... muszli klozetowej. Od razu zadzwoniła na policję

/ dolnoslaska.policja.gov.pl

  

Późnym wieczorem jedna z mieszkanek Oławy (woj. dolnośląskie) zatelefonowała na policję po tym, jak w swoim mieszkaniu, w muszli klozetowej zobaczyła... węża. Dyżurny oficer o zdarzeniu od razu powiadomił służby weterynaryjne.

- Kobieta powiadomiła, że w swoim mieszkaniu, w łazience, znalazła węża. Funkcjonariusz poinstruował zgłaszającą o tym, jak należy się zachować, a na miejsce wezwany został lekarz weterynarii. Zwierzę zostało złapane i przewiezione do przychodni weterynaryjnej

- informuje podinsp. Alicja Jędo z oławskiej policji.

Policjanci ustalają, kto jest właścicielem węża, którego kobieta znalazła w muszli klozetowej w swojej łazience. 

Jak informuje portal olawa24.pl, wąż znaleziony w mieszkaniu to niejadowity lancetogłów królewski.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: dolnoslaska.policja.gov.pl, niezalezna.pl, olawa24.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

W Wilnie zwyciężył PiS

/ Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska

  

Obywatele RP biorący udział w Wilnie w wyborach do PE najwięcej głosów oddali na Prawo i Sprawiedliwość – 105. Drugie miejsce zajęła Koalicja Europejska – 88 głosów, trzecie – Komitet Wyborczy Wiosna - 33 głosy.

15 głosów w Wilnie uzyskała Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy, 11 – Lewica Razem, 5 - Kukiz'15 i 4 głosy – Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski.

Przewodniczący Obwodowej Komisji Wyborczej nr 88 w Wilnie Marcin Sokalski poinformował, że głosowanie, które odbywało się w ambasadzie polskiej, przebiegało sprawnie, bez zakłóceń.

Zawczasu udział w wyborach w Wilnie zgłosiło 170 obywateli Polski. Z możliwości głosowania korzystali też polscy turyści i pielgrzymi, którzy odebrali zaświadczenia o prawie głosu za granicą

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl