Zderzenie z autobusem miejskim w Szczecinie. Wielu rannych, lokalne media piszą o ofierze śmiertelnej

/ policja.pl

  

Nie jedenaście - jak wcześniej podawano - a 15 osób zostało rannych w zderzeniu autobusu z samochodem osobowym w Szczecinie - podał dzisiaj rzecznik straży pożarnej. Potwierdziły się także informacje o jednej ofierze śmiertelnej. Czworo poszkodowanych dzieci znajduje się w stanie ciężkim

W wypadku ucierpiało sześcioro dzieci. Czworo jest w stanie ciężkim; najmłodsze z nich ma 4 lata, najstarsze - 12.

Wcześniej lokalne media informowały, że ofiarą śmiertelną jest kierowca samochodu osobowego. 

Do zderzenia doszło dzisiaj przed godziną 18.00 na ul. Metalowej na szczecińskim osiedlu Podjuchy.

Na miejsce skierowanych zostało 10 zespołów ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowani przewożeni są do szpitali w Szczecinie i Gryfinie. Trwają działania służb.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl, radioszczecin.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

W Wilnie zwyciężył PiS

/ Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska

  

Obywatele RP biorący udział w Wilnie w wyborach do PE najwięcej głosów oddali na Prawo i Sprawiedliwość – 105. Drugie miejsce zajęła Koalicja Europejska – 88 głosów, trzecie – Komitet Wyborczy Wiosna - 33 głosy.

15 głosów w Wilnie uzyskała Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy, 11 – Lewica Razem, 5 - Kukiz'15 i 4 głosy – Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski.

Przewodniczący Obwodowej Komisji Wyborczej nr 88 w Wilnie Marcin Sokalski poinformował, że głosowanie, które odbywało się w ambasadzie polskiej, przebiegało sprawnie, bez zakłóceń.

Zawczasu udział w wyborach w Wilnie zgłosiło 170 obywateli Polski. Z możliwości głosowania korzystali też polscy turyści i pielgrzymi, którzy odebrali zaświadczenia o prawie głosu za granicą

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl