Przeszli od gróźb do czynów?

  

W ubiegłym tygodniu na parkingu w Warszawie spłonął samochód Pawła Piekarczyka. Policja przeprowadziła oględziny auta, nawet nie powiadamiając o tym poszkodowanego, a przesłuchanie wyznaczono dopiero na dzisiaj.

Wydarzenie poprzedziły groźby skierowane wobec Piekarczyka, których treść tylko we fragmencie nadaje się do zacytowania: „[...] Naprawdę jesteś zadowolony z siebie pajacu? Ch...wo się nauczyłeś historii mojego pięknego kraju, i naprawdę sądzisz, że tak bezkarnie można nazywać drugiego człowieka zdrajcą? Góra z górą się nie zejdzie, ale człowiek z człowiekiem zawsze. Kiedyś zapewne Cię tam w tej Twojej Warszawie dojadę. Jesteś rusofobem, homofobem, rasistą [...]”. Paweł Piekarczyk, bard Strefy Wolnego Słowa, z wykształcenia matematyk, wieloletni asystent śp. senatora Zbigniewa Romaszewskiego, nigdy nie ukrywał swoich prawicowych poglądów. W swojej twórczości podejmuje tematykę historyczną związaną m.in. z Żołnierzami Wyklętymi czy stanem wojennym oraz krytykuje totalną opozycję. Nadszedł czas, żeby ktoś odpowiedział na pytanie: jak długo będą bezkarni dewianci, którzy coraz częściej przechodzą od gróźb do czynów?

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie,

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts