Kolejne zgrupowanie spadochronowe

/ mat. 25. BKPow. http://25bkpow.wp.mil.pl/pl/149_1358.html

  

Żołnierze 1.Batalionu kawalerii powietrznej na lotnisku w Leźnicy Wielkiej doskonalili swoje umiejętności w zakresie wykonywania skoków spadochronowych w dzień i w nocy.

Jak informuje 25. Brygada Kawalerii Powietrznej, Żołnierze wykonywali skoki ze śmigłowca W-3W Sokół, którego zabezpieczał 7. Dywizjon lotniczy. Skoki wykonywano z samoczynnym systemem otwarcia – na linę na spadochronach typu AD-95 oraz AD-95M z wysokości 400m., AD-2000 z wysokości 1000m. oraz na spadochronach grupy „C” z wolnym systemem otwarcia z wysokości od 1200m.

Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym wykonano łącznie ponad 200 skoków spadochronowych i 4 zrzuty zasobnika towarowego ZT-100 — podaje 25. BKPow. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: 25. BKPow.

Wczytuję komentarze...

Wypadek na DK 7 w kierunku Radomia. Droga zablokowana

Zdjęcie ilustracyjne / twitter.com/screenshot/@malopolskaPolicja

  

Na drodze krajowej nr 7 w Starych Sieklukach zderzyły się cztery samochody osobowe. W wypadku nikt nie zginął. Zablokowana jest jezdnia w kierunku Radomia.

Do wypadku doszło na DK 7 na odcinku Białobrzegi – Radom, w miejscowości Stare Siekluki (woj. mazowieckie). Nikt nie zginął, jedna osoba odniosła obrażenia. Zablokowana jest jezdnia w kierunku Radomia; przewidywany czas utrudnienia - ok. 2 godziny. Na miejscu policjanci wyznaczają objazdy oraz ustalają przyczyny i przebieg wypadku.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl