Orwell by tego nie wymyślił? Konto sportsmenki zablokowane za... udostępnienie artykułu

Zdjęcie ilustracyjne / flickr.com/Book Catalog/CC BY-SA 2.0

  

Zofii Klepackiej przedwczoraj ponownie zablokowano możliwość dodawania postów na jednym z portali społecznościowych. Tym razem za to, że udostępniła publikację dotyczącą partnera Roberta Biedronia. 

Pod koniec stycznia Zofia Klepacka opublikowała na swoim profilu na Facebooku post, w którym krytykowała podpisanie przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego deklaracji LGBT+. Publikacja sportsmenki nie nosiła żadnych znamion tzw. „mowy nienawiści”, jednakże post został przez Facebooka ocenzurowany i zniknął z jej profilu.

Oprócz przeważających głosów poparcia dla odwagi i poglądów mistrzyni, pod jej publikacją pojawiły się także skandaliczne komentarze osób m.in. popierających ruch LGBT.

Hejt w stosunku do sportsmenki usprawiedliwiał w pewien sposób wiceprezydent stolicy Paweł Rabiej, który na łamach portalu kobieta.wp.pl stwierdził, że sportsmenka powinna się zająć windsurfingiem i nie zabierać głosu w sprawach, na których się, (jego zdaniem) nie zna.

"Niech pani Klepacka zajmie się windsurfingiem i tym, w czym jest dobra, zamiast szczuciem na społeczność LGBT, która i tak ma dość ciężko w Polsce. Tym osobom nie potrzeba kolejnych słów nienawiści i mówienia o tzw. propagandzie homoseksualnej, która jest ewidentnie mową nienawiści"

- powiedział Rabiej w rozmowie z WP Kobieta.

Okazuje się, że mimo upływu czasu sprawa nie cichnie, a Zofia Klepacka w dalszym ciągu jest na celowniku lewaków, z jak się wydaje zdecydowanym wsparciem Facebooka. Przedwczoraj portal ponownie zablokował sportsmence możliwość dodawania postów. 

Tym razem za to, że udostępniła publikację dotyczącą partnera Roberta Biedronia. 

 

Administratorzy Facebooka dopatrzyli się w publikacji Klepackiej "propagowania nienawiści", nie precyzując, w czym ta rzekoma nienawiść miałaby się przejawiać.

Zofia Klepacka próbowała "zareklamować" arbitralną decyzję administratorów, ale odpowiedź z ich strony była ponownie negatywna.

Sportsmenka została pozbawiona w ten sposób możliwości kontaktowania się z kibicami podczas trwających mistrzostw europy.

 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Niemcy fetują powrót Rosji do Rady Europy. „F*ck you” - odpowiada Garri Kasparow!

Garri Kasparov / facebook.com/GKKasparov

  

Nie milkną echa nocnego głosowania, w którym Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy przegłosowało rezolucję, przywracającą rosyjskiej delegacji pełne prawo głosu w tym gremium. Rosja ponownie otrzymała pełne prawo głosu w Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy. Tak zdecydowało to gremium w głosowaniu, które w nocy z poniedziałku na wtorek odbyło się w Strasburgu. Głos rosyjskiej delegacji na Zgromadzeniu został zawieszony w 2014 r. w związku z inwazją na Krym. Z powrotu Rosji do Rady Europy niezwykle cieszą się Niemcy, tymczasem ich zapał szybko studzi słynny szachista i działacz kandydat na prezydenta Rosji w 2008 roku, lider Zjednoczonego Frontu Obywatelskiego Garri Kasparow.

Kasparow odpowiedział na komunikat niemieckiego MSZ, w którym pojawia się informacja, o tym, że minister Heiko Maas „z zadowoleniem przyjmuje kompromis osiągnięty ws. Rosji”

„To dobra wiadomość dla rosyjskiego społeczeństwa obywatelskiego”.
- czytamy w niemieckim komunikacie.

[polecam:https://niezalezna.pl/277196-pomogla-rosji-w-radzie-europy-wczesniej-atakowala-polske-i-bronila-ludmily-kozlowskiej]

Na reakcję lidera Zjednoczonego Frontu Obywatelskiego nie trzeba było długo czekać. Odpowiadając niemieckiemu MSZ-owi słynny szachowy mistrz nie przebierał w słowach.

W imieniu rosyjskiego społeczeństwa obywatelskiego zmuszonego do życia za granicą: pieprzcie się. Uspokojenie dyktatora i nagradzanie agresji pogorszy sytuację, zawsze tak jest. Francja, Niemcy, stare marzenie o Europie i świecie rządzonym przez prawo, a nie siłę broni, to koniec. 198 Holendrów zabitych przez Rosję podczas lotu MH17, a 8 z 10 holenderskich delegatów popiera dziś dziś Putina. Hańba.  Jest to kapitulacja gorsza niż w Monachium w 1938 r.
- napisał Garri Kasparow.


 

 
 

 

facebook.com/GKKasparov

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl