I będą się śmiać z Kierwińskiego. Ktoś chyba nie śledzi, co dzieje się w polityce!

Marcin Kierwiński / fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Ale wtopa posła Marcina Kierwińskiego! Szef sztabu wyborczego Koalicji Europejskiej ogłosił sukces, informując, że Koalicja jako pierwsza złożyła dokumenty rejestracyjne we wszystkich okręgach wyborczych. Zrobił to już po tym, jak Prawo i Sprawiedliwość swoje listy wyborcze... zarejestrowało. Tak ważna postać opozycji nie śledzi bieżących wydarzeń w polityce?!

Koalicja Europejska złożyła wnioski rejestracyjne dotyczące list wyborczych we wszystkich trzynastu okręgach, w przypadku czterech: Warszawy, Wielkopolski, Pomorza i Podlasia zostały już wydane decyzje o rejestracji. Poinformował o tym dziś szef sztabu wyborczego koalicji Marcin Kierwiński (PO).

Przy okazji Kierwiński chciał się pochwalić.

"Chyba jako pierwsi mamy złożone dokumenty rejestracyjne we wszystkich okręgach wyborczych. Dziś złożyliśmy takie dokumenty w okręgu lubelskim"

- ogłosił.

"Chyba" to w tym przypadku słowo-klucz. Kierwiński ogłosił bowiem "sukces" o złożeniu dokumentów, gdy już wcześniej Prawo i Sprawiedliwość poinformowało, że ich wszystkie listy zostały zarejestrowane. Dał czadu Kierwiński...

Pod listami Koalicji zebrano w całym kraju około 500 tysięcy podpisów. Prawo i Sprawiedliwość poinformowało o zebraniu ponad 600 tysięcy podpisów.

Poseł Kierwiński powinien się już chyba przyzwyczaić do drugiego miejsca...

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Matka ma zgodę sądu by... zmienić płeć dziecka. Ojciec jest bezsilny. Ta sprawa szokuje!

/ 3DMaennchen

  

Przeprowadzona zostanie chemiczna kastracja zdrowego dziecka, bo jedno z rodziców ma takie życzenie? Okazuje się, że tak absurdalna i przerażająca historia jest możliwa. Sąd w Teksasie orzekł, że 7-letni James może stać się Luną. Zrozpaczony ojciec przegrał walkę z matką chłopca.

Jeffrey Younger jest ojcem 7-letniego chłopca, którego matka stwierdziła, że woli mieć córkę. Niestety, nie udało mu się zwyciężyć w sądzie i uchronić syna przed zmianą płci. Potyczka dotyczyła opieki nad dzieckiem. Sprawę, choć ojciec podnosił, czym to grozi, wygrała matka.

Zdaniem ojca, chłopiec nie chce być dziewczynką, ale sąd w Dallas w Teksasie pozostał głuchy na jego argumenty.

Na podstawie jego wyroku matka dziecka, dr Anne Georgulas, uzyskała pełnię praw rodzicielskich i będzie mogła teraz zmienić Jamesa w Lunę. Jak podają media, kobieta będzie miała całkowitą swobodę w podawaniu dziecku żeńskich hormonów i środków blokujących okres dojrzewania. To oznacza chemiczną kastrację 7-latka.

Co więcej, ta niezrozumiała decyzja sądu obliguje ojca do uznania Jamesa za dziewczynkę. Od tej pory ma zwracać się do syna, jakby był córką, nie może zabierać dziecka w otoczenie, które uważa go za chłopca a sam będzie zmuszony do udziału w lekcjach dotyczących gender i transseksualizmu!

Jak podkreślają media, ojciec obawia się o życie Jamesa.

Do skutków ubocznych chemicznej terapii, polegającej na podawaniu dziecku hormonów płciowych, należą m. in.: zakrzepica żył, podniesiony poziom tłuszczu we krwi, kamienie żółciowe, wzrost wagi, bezpłodność, niskie libido, zaburzenia erekcji, czy nadciśnienie.

Pod wyłączną opiekę matki trafił również brat bliźniak Jamesa - Jude.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, dorzeczy.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl