Śmiać się czy płakać? Przebrany za krowę nauczyciel chodzi i buczy. WIDEO

/ twitter.com

  

Od poniedziałku trwa zorganizowany przez ZNP i FZZ strajk w szkołach. Nauczyciele, którzy biorą udział w proteście nie nudzą się. W sieci publikowane są kolejne ich wyczyny. Tym razem… nauczyciel przebrany za krowę. Chodzi na 4 łapach i buczy.

Dziś trzeci i ostatni dzień egzaminów gimnazjalnych. Piątek jest jednocześnie piątym dniem ogólnopolskiego strajku nauczycieli. Od poniedziałku trwa zorganizowany przez Związek Nauczycielstwa Polskiego i Forum Związków Zawodowych strajk w szkołach.

Strajkujący biorą udział w różnych „aktywnościach”. Wolny od pracy czas urozmaicają sobie śpiewając przeróżne piosenki i publikując je w internecie.

Strajkujący nauczyciele urządzili również „ścieżkę zdrowia” swoim kolegom. Swoiste represje nie ominęły pedagogów, którzy zdecydowali się pomóc w przeprowadzeniu egzaminów gimnazjalnych. - "Szpaler ubranych na czarno nauczycieli powitał łamistrajków" - pisała Wyborcza.pl.

W internecie pojawiły się kolejne nagrania z udziałem nauczycieli. Śmiać się czy płakać? – oceńcie sami.

 

 

I zastanawiająca wypowiedź Sławomira Wittkowicza.

"Władza publiczna, utrzymywana z moich podatków, nie sprawdziła się" - mówi szef Branży Nauki, Oświaty i Kultury Forum Związków Zawodowych.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Ewakuowano plażę w Barcelonie. Przyczyna: ładunek wybuchowy

/ joaquim aranoa

  

Jedna z najpopularniejszych plaż w Barcelonie Sant Sebastia została w niedzielę ewakuowana po znalezieniu przez policję ładunku wybuchowego w wodzie - powiedziała agencji Reutera rzeczniczka hiszpańskiej Gwardii Cywilnej.

Policja utworzyła strefę bezpieczeństwa w promieniu 250 metrów od znalezionego ładunku.

Na Twitterze barcelońska policja poinformowała, że "prawdopodobnie" był to ładunek wybuchowy.

Na razie nie podano więcej informacji.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl