Śmiać się czy płakać? Przebrany za krowę nauczyciel chodzi i buczy. WIDEO

/ twitter.com

  

Od poniedziałku trwa zorganizowany przez ZNP i FZZ strajk w szkołach. Nauczyciele, którzy biorą udział w proteście nie nudzą się. W sieci publikowane są kolejne ich wyczyny. Tym razem… nauczyciel przebrany za krowę. Chodzi na 4 łapach i buczy.

Dziś trzeci i ostatni dzień egzaminów gimnazjalnych. Piątek jest jednocześnie piątym dniem ogólnopolskiego strajku nauczycieli. Od poniedziałku trwa zorganizowany przez Związek Nauczycielstwa Polskiego i Forum Związków Zawodowych strajk w szkołach.

Strajkujący biorą udział w różnych „aktywnościach”. Wolny od pracy czas urozmaicają sobie śpiewając przeróżne piosenki i publikując je w internecie.

Strajkujący nauczyciele urządzili również „ścieżkę zdrowia” swoim kolegom. Swoiste represje nie ominęły pedagogów, którzy zdecydowali się pomóc w przeprowadzeniu egzaminów gimnazjalnych. - "Szpaler ubranych na czarno nauczycieli powitał łamistrajków" - pisała Wyborcza.pl.

W internecie pojawiły się kolejne nagrania z udziałem nauczycieli. Śmiać się czy płakać? – oceńcie sami.

 

 

I zastanawiająca wypowiedź Sławomira Wittkowicza.

"Władza publiczna, utrzymywana z moich podatków, nie sprawdziła się" - mówi szef Branży Nauki, Oświaty i Kultury Forum Związków Zawodowych.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Premier Słowenii podał się do dymisji

Marjan Szarec / By PJakopin - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=63433056

  

Centrolewicowy premier Słowenii Marjan Szarec poinformował dziś, że podaje się do dymisji i swoją rezygnację przesyła do parlamentu. Dodał, że jego rząd mniejszościowy nie może dalej sprawować władzy i konieczne są wcześniejsze wybory.

"Z ta koalicją, w tej sytuacji w parlamencie nie mogę spełnić oczekiwań ludzi. Byłbym w stanie je spełnić po wyborach"

- oświadczył Szarec na konferencji prasowej.

Szarec został premierem w marcu 2018 roku.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts