Indie finalizują zamówienie na czołgi T-90MS

/ wikipedia.eng.

  

Rząd w New Delhi zdecydował się na zakup 464 czołgów T-90MS za kwotę 1.93 mld dolarów od rosyjskiego przedsiębiorstwa Rosoboronexportem. Podpisanie umowy ma nastąpić w ciągu kolejnych kilku miesięcy - informuje rosyjska agencja prasowa TASS.

Rozmowy w sprawie zakupu czołgów od Rosji dla dziesięciu indyjskich pułków trwały od kilku lat . W 2016 r. wybór T-90MS zatwierdzony został przez radę ds. zakupów obronnych ministerstwa obrony Indii. Niedawno natomiast porozumiano się w sprawie kwestii związanej z montażem czołgów, który ma mieć miejsce w zakładach  Heavy Vehicles Factory (HVF) w Awadi. Jednostki składane będą z elementów dostarczanych przez rosyjski Uralwagonzawod.

Warto przypomnieć, że Indie dysponują 18 pułkami czołgów T-90, które rozmieszczone są w Radżastanie i Pendżabie. Łącznie siły pancerne Indii dysponują około 4 tysiącami czołgów w tym 850 T-90.

Indie są największym importerem rosyjskiego sprzętu wojskowego. W ciągu ostatnich kilku lat rząd w New Delhi zakupił m.in. systemy S-400 za kwotę 5.4 mld dolarów, 21 samolotów MiG-29 za kwotę 900 mln dolarów oraz 18 myśliwców Su-30MKI za (819 mln dolarów). Indie zdecydowały się ponadto na leasing okrętu podwodnego typu Akula za kwotę 3 mld dolarów.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

W kolejnym numerze "GP" naklejka, której zło przestraszy się naprawdę! Czy sąd znowu ją zaaresztuje?

Nowa naklejka "Gazety Polskiej" / Gazeta Polska

  

Do kolejnego wydania tygodnika "Gazeta Polska", który ukaże się w środę 28 sierpnia, dołączony będzie dodatek w formie naklejki, KTÓREJ ZŁO PRZESTRASZY SIĘ NAPRAWDĘ! Jak naprawdę będzie wyglądać nalepka? To okaże się w dniu ukazania się pisma w kioskach.

Ze względu na złe doświadczenia związane z próbą ocenzurowania poprzedniej głośnej naklejki "Gazety Polskiej" - "Strefa Wolna Od Ideologii LGBT" - tym razem o tym, co znajdzie się na nowej naklejce, czytelnicy dowiedzą się dopiero w dniu ukazania się tygodnika.

[polecam:https://niezalezna.pl/281438-sad-zakazal-dystrybucji-gazety-polskiej-klamstwo-sakiewicz-bedziemy-domagac-sie-rekompensaty]

Przypomnijmy - nalepka "Strefa Wolna Od Ideologii LGBT" była znakiem sprzeciwu nie wobec konkretnych osób, ale wobec radykalnie lewicowej ideologii godzącej w rodzinę i wartości, na których od wieków opiera się europejska cywilizacja.

Mimo tego sędzia Agnieszka Derejczyk zdecydowała o udzieleniu zabezpieczenia poprzez nakazanie wydawcy "Gazety Polskiej" wycofania z dystrybucji dodatku do nr 30 tygodnika "Gazeta Polska" z 24 lipca br. w postaci naklejki. 

[polecam:https://niezalezna.pl/280399-gazeta-polska-z-naklejka-strefa-wolna-od-lgbt-lewacy-dostali-szalu-instagram-cenzuruje]

Tym razem cenzury prewencyjnej nie będzie, a czy ZŁO PRZESTRASZY SIĘ NAPRAWDĘ - zobaczymy już wkrótce.

ZAPRASZAMY DO KIOSKÓW 28 SIERPNIA!

 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl