Netflix pochwalił się plenerem bestsellerowego "Wiedźmina". Polscy fani będą zadowoleni!

/ mat. pras.

  

Jak poinformowała wytwórnia przygotowany przez Netflix serial na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego pojawi się w serwisie streamingowym najprawdopodobniej jeszcze w 2019 roku. Zaś idealnym plenerem dla ekipy produkcyjnej okazały się... ruiny zamku Ogrodzieńca. Pojawiły się też zdjęcia w sieci.

Okolice Ogrodzieńca cieszą się teraz niespotykanego rodzaju ruchem. Oto na terenie ruin zamku wybudowanego w systemie tzw. Orlich Gniazd na przełomie XIV i XV wieku pojawiła się epika kręcąca "Wiedźmina".

Na oficjalnej stronie internetowej zamku rzeczywiście ogłoszono, że w dniach 8-10 kwietnia lokalizacja nie jest dostępna dla zwiedzających. Podano przy tym, że chodzi o poważne prace budowlane. 

Tymczasem wyjątkową lokalizacją pochwalili się twórcy serialu Netflixa:

Według nieoficjalnych doniesień, kierownictwo platformy streamingowej Netflix jest bardzo zadowolone z efektów współpracy nad ekranizacją "Wiedźmina" Andrzeja Sapkowskiego. Wiele wskazuje na to, że premierowy sezon serialu opartego na powieści polskiego pisarza nie będzie ostatnią produkcją Netflixa z udziałem Geralta z Rivii.

Redaktor naczelny branżowego serwisu GeeksWorldwide KC Walsh umieścił na Twitterze ciekawą informację. Zdaniem dziennikarza, Netflix jest bardzo zadowolony z pracy nad "Wiedźminem" (premierę serialu zaplanowano na 2019 rok). Zadowolenie to jest na tyle duże, że - zdaniem dziennikarza - premierowy sezon serialu opartego na powieści Andrzeja Sapkowskiego nie będzie ostatnim, a Netflix prawdopodobnie zamówi kolejne odsłony przygód Geralta z Rivii. Na razie trzeba jednak pamiętać, że to tylko spekulacje i dopóki Netflix sam nie obwieści swoich dalszych planów co do "Wiedźmina", z całą pewnością można mówić tylko o jednym sezonie serialu.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, wprost.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Dobre wieści od premiera. „57 proc. Polaków uważa, że ich dzieciom będzie żyło się dostatniej”

zdjęcie ilustracyjne, / pixabay.com/Pexels

  

57 procent Polaków uważa, że ich dzieciom będzie żyło się bardziej dostatnie. To wynik zdecydowanie lepszy niż w społeczeństwach Francji, Włoch, Szwecji czy Wielkiej Brytanii - poinformował na Twitterze premier Mateusz Morawiecki, przytaczając wyniki badania amerykańskiego centrum badawczego Pew Reacher Center.

„57 procent Polaków uważa, że ich dzieciom będzie żyło się bardziej dostatnie. To wynik zdecydowanie lepszy niż w społeczeństwach Francji, Włoch, Szwecji czy Wielkiej Brytanii. Odpowiedzialnie budujemy państwo dobrobytu dla obecnych i przyszłych pokoleń”

- napisał premier na Twitterze.

W postawach optymistycznych, jak wynika z badania, prześcignęła nas Ukraina i Litwa. Odpowiednio w tych krajach: 61 i 60 proc. badanych prognozuje, że im dzieciom pod względem finansowym będzie żyło się lepiej.

Największymi pesymistami w tym względzie są Francuzi (16 proc.), Brytyjczycy (22 proc.), Włosi (23 proc.) oraz Hiszpanie (25 proc.).

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl