Córka Anny Przybylskiej też chce być aktorką! I... apeluje o pomoc

Anna Przybylska, która przez kilka lat zmagała się z chorobą nowotworową, zmarła w 2014 r. w wieku 35 lat i zostawiła trójkę dzieci. Jedno z nich - Oliwia Bieniuk - postanowiło kontynuować drogę artystyczną mamy i teraz prosi o pomoc.  Chodzi o amatorską produkcję „Glimmer”, którą nakręcili jej przyjaciele z liceum.

Instagram/ oliwia.bieniuk

Spora część widzów zapamięta Annę Przybylską za jej rolę w serialu „Złotopolscy”, w którym występowała nieprzerwanie od roku 1997. Jej debiut fabularny przypada również na rok 1997, kiedy wygrała casting do roli Suczki w „Ciemnej stronie Wenus” Radosława Piwowarskiego. W roku 2000, pojawiła się u Bogusława Lindy w „Sezonie na leszcza”. W roku 2002 aktorka zagrała niewielką rolę u Marka Koterskiego w „Dniu świra”, a zaraz potem w „Karierze Nikosia Dyzmy”. Równolegle do „Złotopolskich”, aktorka występowała także w serialu komediowym „Daleko od noszy”.

W 2007 roku zagrała główną rolę żeńską w ekranizacji powieści Radka Knappa „Lekcje Pana Kuki” w reżyserii Dariusza Gajewskiego, za co otrzymała nominację do Złotej Kaczki. Z kolei w 2009 na ekrany weszła komedia „Złoty środek” Olafa Lubaszenko ze znaczącą, bo podwójną rolą Anny Przybylskiej. Za tę kreację ponownie została nominowana do Złotej Kaczki.

Ostatnim filmem w jej filmografii jest „Bilet na księżyc” z 2013 roku w reżyserii Jacka Bromskiego.

TYmczasem jej córka Oliwia postanowiła iśc w ślady mamy i teraz prosi o pomoc. 16-latka postanowiła bowiem, że amatorski obraz powinna obejrzeć szersza widownia. Film został zgłoszony do plebiscytu Krakowskiego Festiwalu Filmowego i Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, a Oliwia zaapelowała o głosy do swoich fanów:


 

 

Źródło: niezalezna.pl, wprost.pl

#film #Anna Przybylska #Oliwia Bieniuk

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo