Sukces przyciąga sukces. Na Joannę Kulig postawił Netflix - aktorka ma główną rolę w serialu

/ Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska

  

Po "Zimnej wojnie" Joanna Kulig może liczyć na ciekawe i nie tylko krajowe propozycje. Ma już na koncie rolę w serialu Amazona "Hanna", teraz zaś wystąpi w nowym serialu Netflixa - "The Eddy". Jest to dramat muzyczny osadzony w wielokulturowej rzeczywistości współczesnego Paryża. Jego akcja toczyć się będzie wokół jednego z paryskich klubów.

Jak podaje radiozet.pl, Joanna Kulig wcieli się w postać Mai, kobiety o pięknym głosie, która ma problemy z alkoholem. Jednak gdy śpiewa, znajduje się w centrum uwagi, a oczy wszystkich skierowane są na nią.

"Poza sceną czuje się zagubiona, niepewna kierunku, w którym zmierza jej życie. W obecnej sytuacji zdaje się, że nie pozostaje jej nic innego jak dołączyć do zespołu Elliota, któremu od czasu do czasu partneruje, mimo, że do tej pory opierała się podjęciu tej decyzji"

- czytamy.

Obok polskiej gwiazdy w serialu zobaczymy również Andre Hollanda, który wcieli się w postać pianisty jazzowego Elliota Udo.

"The Eddy" - zdradza radiozet.pl - to ośmioodcinkowy dramat muzyczny osadzony w wielokulturowej rzeczywistości współczesnego Paryża. Jego akcja toczyć się będzie wokół jednego z paryskich klubów. Będzie to opowieść o jego właścicielu, członkach grającego tam na stałe zespołu i otaczającym ich, tętniącym życiem mieście. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, radiozet.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


Premier Morawiecki: Wszystko, co robimy, musi służyć zapobieganiu rozprzestrzeniania się koronawirusa

Mateusz Morawiecki / TVP Info/print screen

  

- Wiem dobrze, że dla wielu rodaków wieści z całego świata i z Polski są powodem ogromnej troski. Tak dzieje się we wszystkich polskich domach i wiemy doskonale, że wszystko co robimy, musi służyć ograniczeniu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jestem też przekonany, że rzetelna wiedza, którą przekazujemy może być źródłem spokoju, uspokojenia i źródłem właściwego podejścia do kolejnej fazy walki z koronawirusem – mówił dziś w Sejmie Mateusz Morawiecki.

Premier udziela dziś w Sejmie informacji na temat sytuacji epidemiologicznej związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce.

Sytuacja, szczególnie w Europie Zachodniej powoduje, że mamy w sobie dużo niepokoju. Widzimy, jak szybkie są tam przyrosty. Na tym etapie rozwoju koronawirusa wiemy, że musimy być poddani ogromnej dyscyplinie, rygorom i obostrzeniom. Musimy przestrzegać wielu zasad

– podkreślił Morawiecki.

Wiele działań musi dopasować się do epidemii. Musimy starać się budować nowy model życia gospodarczego, żeby gospodarka ucierpiała jak najmniej. Jeżeli dalej będziemy podchodzili z tak żelazną dyscypliną jak do tej pory to jestem przekonany, że będziemy mogli sobie lepiej poradzić z pandemią niż wiele innych krajów

– zaznaczył szef rządu.
Podkreślił, że nikt na świecie nie wie, jaki będzie dalszy przebieg epidemii. „To powoduje, że musimy starać się ograniczać rozprzestrzenianie koronawirusa i jednocześnie przywracać wiele form życia gospodarczego tak, żeby zostało w jak najmniejszy sposób zakłócone” – powiedział.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts