Sukces przyciąga sukces. Na Joannę Kulig postawił Netflix - aktorka ma główną rolę w serialu

Po "Zimnej wojnie" Joanna Kulig może liczyć na ciekawe i nie tylko krajowe propozycje. Ma już na koncie rolę w serialu Amazona "Hanna", teraz zaś wystąpi w nowym serialu Netflixa - "The Eddy". Jest to dramat muzyczny osadzony w wielokulturowej rzeczywistości współczesnego Paryża. Jego akcja toczyć się będzie wokół jednego z paryskich klubów.

Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska

Jak podaje radiozet.pl, Joanna Kulig wcieli się w postać Mai, kobiety o pięknym głosie, która ma problemy z alkoholem. Jednak gdy śpiewa, znajduje się w centrum uwagi, a oczy wszystkich skierowane są na nią.

"Poza sceną czuje się zagubiona, niepewna kierunku, w którym zmierza jej życie. W obecnej sytuacji zdaje się, że nie pozostaje jej nic innego jak dołączyć do zespołu Elliota, któremu od czasu do czasu partneruje, mimo, że do tej pory opierała się podjęciu tej decyzji"

- czytamy.

Obok polskiej gwiazdy w serialu zobaczymy również Andre Hollanda, który wcieli się w postać pianisty jazzowego Elliota Udo.

"The Eddy" - zdradza radiozet.pl - to ośmioodcinkowy dramat muzyczny osadzony w wielokulturowej rzeczywistości współczesnego Paryża. Jego akcja toczyć się będzie wokół jednego z paryskich klubów. Będzie to opowieść o jego właścicielu, członkach grającego tam na stałe zespołu i otaczającym ich, tętniącym życiem mieście. 

 Źródło: niezalezna.pl, radiozet.pl

 

#rola #serial #netflix #Joanna Kulig

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo