Tak wygląda „dobra szkoła” według Platformy Obywatelskiej. Neumann przeszedł samego siebie!

Sławomir Neumann / Fotomag/Gazeta Polska

  

Jakie cechy powinna mieć dobra szkoła? Według Sławomira Neumanna z Platformy Obywatelskiej, 100 procent nauczycieli w dobrej szkole powinno nie wykonywać swojej pracy. Tę absurdalną teorię Neumann przedstawił dziś na Twitterze, jako przykład podając I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim.

Jak powinna wyglądać dobra szkoła? Wielu z nas odpowiedziałoby, że powinni tam pracować znakomici nauczyciele, wprowadzane powinny być nowoczesne metody kształcenia, wpływające na poszerzanie wiedzy u uczniów. Przymiotów dobrej szkoły wymienić można mnóstwo.

A jak wygląda dobra szkoła według "totalnej opozycji"? Odpowiada Sławomir Neumann. Dobra szkoła to taka, w której 100 procent nauczycieli staje murem za Sławomirem Broniarzem i podejmuje strajk.

"100% nauczycieli I LO przystąpiło do strajku. Dość eksperymentów w polskiej szkole"

- czytamy na transparencie, który na Twitterze zamieścił Neumann.

Wydaje się jednak, że największy eksperyment właśnie teraz się rozpoczął. A może być jeszcze większy, gdy rozpoczną się zaplanowane wkrótce egzaminy.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

Tagi

Wczytuję komentarze...

Brytyjski parlament nie zagłosuje nad porozumieniem z UE. Johnson: "Nie będzie opóźnienia brexitu"

zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/daniel_diaz_bardillo

  

Brytyjska Izba Gmin przyjęła w dzisiejszym głosowaniu poprawkę Letwina, która przewiduje wstrzymanie poparcia przez posłów porozumienia Zjednoczonego Królestwa z Unią Europejską w sprawie brexitu do czasu przyjęcia stosownych ustaw i ich wejścia w życie. Z kolei premier Boris Johnson zapewnia, że nie będzie negocjował kolejnego przesunięcia terminu wyjścia Wielkiej Brytanii z UE.

Izba Gmin nie będzie dziś głosowała nad porozumieniem z Unią Europejską w sprawie brexitu. To oznacza, że zgodnie z tzw. ustawą Benna brytyjski premier Boris Johnson powinien jeszcze dziś poprosić o przesunięcie terminu brexitu do 31 stycznia 2020 roku.

[polecam:https://niezalezna.pl/293628-nagly-zwrot-akcji-w-brytyjskiej-izbie-gmin-glosowania-w-sprawie-umowy-brexitowej-nie-bedzie]

Celem poprawki złożonej przez byłego posła konserwatywnego, a obecnie niezależnego Olivera Letwina jest uniknięcie "przypadkowego brexitu bez umowy", czyli sytuacji, w której posłowie poparliby porozumienie, ale ustawa nie zdążyłaby przejść całego procesu legislacyjnego przed 31 października i Wielka Brytania mimo porozumienia politycznego z UE musiałaby opuścić Wspólnotę bez umowy.

Boris Johnson zapowiedział jednak, że nie będzie negocjował kolejnego opóźnienia terminu brexitu. Według niego, Wielka Brytania wyjdzie z Unii Europejskiej 31 października - z umową, lub bez.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl