Instrukcja dla fotografów Agory

  

Niemały awans spotkał Zofię Klepacką. Sportsmenka awansowała do tak ważnych wrogów Agory, że portal Gazeta.pl znalazł zdjęcie, na którym ta piękna kobieta niekorzystnie wygląda! Tego chwytu wobec sportowców jeszcze nie stosowano. A jakież to pole do popisu!

Ma np. biegacz, co nie ceni ideologii LGBT, na twarzy grymas wysiłku? Zawzięty homofobiczny psychol! Siatkarz, co czuje się patriotą, podniósł w górę rękę, by zaserwować? Wiadomo, wyznawca wujka Adolfa. Z koszykarzami jeszcze gorzej – są tak gorliwymi nazistami, że hajlują obiema rękami. Hokeista, co był na Marszu Niepodległości, uniósł w górę kij? Trzeba go skojarzyć z bandytą z kijem bejsbolowym. O bokserach szkoda gadać – agresywni faszystowscy bojówkarze. Jak ten Tyson, co odgryzł w walce ucho, a potem popierał Trumpa, więc nawet kolor skóry go nie ratuje. Najgorzej z szachistą patriotą, bo na większości zdjęć niby myśli… Zaraz, ale o czym myśli? O swoich kompleksach, nieudanym życiu erotycznym, które zrobiło z niego zeschizowanego prawicowego fanatyka! O ileż tu łatwiej niż z Kaczyńskim czy Macierewiczem. Robieniu z nich psycholi poświecono tysiące zdjęć. A u sportowców wszystko widać na pierwszy rzut oka!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts