Ohydne ulotki w szkołach! Obrażają nauczycieli, którzy nie chcą strajkować

zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com; Alexas_Fotos

  

Dziś rozpoczął się bezterminowy strajk nauczycieli organizowany przez ZNP i FZZ. To problem dla rodziców, którzy nie mogą zostać w domu z dziećmi, bądź nie są w stanie zapewnić im odpowiedniej opieki w czasie, gdy powinny być w szkole. Dlatego nie wszyscy nauczyciele biorą udział w protestach. I są obrażani!

Rozpoczął się strajk zapowiadany przez nauczycielskich związkowców, ale nie we wszystkich szkołach trwa strajk. Także nie wszyscy nauczyciele chcą strajkować. I to oni zostali "przywitani" takimi ulotkami, na których jest logo ZNP:

„Nie bądź jak Anna „łamistrajk” Zalewska! Zadbaj o szacunek dla własnej profesji. Weź udział w strajku! Protestujemy, bo zależy nam na przyszłości edukacji”

Nauczyciele, którzy przyszli dziś normalnie do pracy, zostali nazwani „łamistrajkami”.

„Takim plakatem została dziś przywitana moja żona nauczycielka, która przyszła do pracy wypełniać swoje obowiązki i przygotowywać dzieci do matury. Tak wygląda szacunek ZNP wobec tych nauczycieli, dla których ważniejsze było dobro dzieci niż polityczne interesy Pana Broniarza”

- napisał na twitterze jeden z internautów.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Środowiska lewicowe atakują Donalda Trumpa. Ich zdaniem prezydent USA nie broni... LGBT

Donald Tusk / Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

  

Podczas gdy w Polsce trwa dyskusja wokół środowisk LGBT, "Gazeta Wyborcza" postanowiła zagrać inną kartą. Na łamach jej portalu czytamy zatem: "Choć amerykański prezydent pozuje w świecie na obrońcę praw LGBT, zabronił amerykańskim ambasadom wciągania na maszt tęczowej flagi".

Po tym, jak "Gazeta Polska" ujawniła, że dodatkiem do najbliższego wydania będzie naklejka sprzeciwiająca się ideologii LGBT, w mediach zapanowała burza. Lewaccy publicyści i politycy (także ci z pierwszych stron gazet) ruszyli do zmasowanego ataku na pismo i redaktora naczelnego Tomasza Sakiewicza.

[polecam:https://niezalezna.pl/281117-tego-wlasnie-dotycza-naklejki-gp-jan-hartman-wyjasnil-czym-jest-ideologia-lgbt]

Wielu z nich twierdziło, że nie istnieje coś takiego, jak ideologia LGBT. Tymczasem "Gazeta Wyborcza" wzięła sprawę w swoje ręce i postanowiła pochylić się nad dyskryminacją środowisk LGBT przez prezydenta USA.

Sprawa dotyczy placówki USA w Niemczech, której ambasadorem jest Richard Grenell. Zdeklarowany gej i - jak piszą media - "najwyższej rangi homoseksualistą w całej administracji Trumpa".

To właśnie on, podaje portal "Gazety Wyborczej", "aktywnie udziela się w kampanii USA o zerwanie z penalizacją homoseksualizmu w 70 krajach, gdzie nadal jest on przestępstwem, w czym popierają go Trump i wiceprezydent Mike Pence".

Redaktorzy z Czerskiej zwietrzyli sensację, gdy okazało się, że placówka w Berlinie poprosiła Waszyngton o zgodę na wywieszenie na maszcie przed ambasadą USA tęczowej flagi. I spotkała się ze zdecydowaną odmową.

Odpowiedź przyszła bezpośrednio z biura podsekretarza ds. zarządzania w Departamencie Stanu Briana Bulatao. To wieloletni współpracownik sekretarza stanu Mike’a Pompeo, który pracował z nim jeszcze w CIA

- czytamy.

 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, wyborcza.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl