Zdawać by się mogło, że Maria Nurowska nie zamierza spocząć w swojej słownej "walce z PiS" i nie da odpocząć od swoich mądrości.

Tym razem wsparła protestujących nauczycieli w ich strajkowych zapędach i napisała w mediach społecznościowych, że "też popieram nauczycieli".

"PIS rozdaje nierobom i pijakom nasze pieniądze, bo to jego elektorat, a Wam rzuca ochłapy! Inteligencjo, stań po stronie nauczycieli, Kaczyński wpuścił do sejmu i senatu prostaków i chamów. Polska od 4 lat ma twarz chama!"

- przekonuje.

To nie pierwszy raz, kiedy Nurowska pisze "ciekawe" rzeczy na temat znienawidzonej przez nią partii Jarosława Kaczyńskiego, czy też elektoratu PiS.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku złożyła internautom życzenia, w których przewijały się smoki strzegące pokoju i zło, które "zagnieździło się w naszej Ojczyźnie". [polecam:https://niezalezna.pl/251926-nurowska-nasyla-smoki-na-wrogow-posypaly-sie-ostrzezenia-uwazajcie-na-nia]

Potem wpisała się idealnie w absurdalne pomysły "obrońców" dzików (przed odstrzałem na terenach objętych afrykańskim pomorem świń) umieszczając na Facebooku zabawny - jej zdaniem - wpis. "Największe skuPiSko chorych, niebezpiecznych, dzikich świń zlokalizowano w kniei na Nowogrodzkiej" - napisała, określając te słowa mianem "informacji dla myśliwych".