Stratedzy z Agrounii

  

Państwo wybaczą, ale nie mam za grosz sympatii do tak zwanej Agrounii i jej groteskowego lidera Michała Kołodziejczaka. Przypomnę tylko, że to ci panowie, którzy wczoraj w zasadzie na cały boży dzień postanowili sparaliżować centrum Warszawy. To już kolejny raz, kiedy ta fasadowa organizacyjka pod przywództwem jegomościa pozującego na „głos polskiego rolnika” chce zaistnieć w mało przyjazny dla otoczenia sposób.

I tylko spostrzegawczy zauważają, że równocześnie ponad 100 organizacji rolniczych dyskutuje w ramach Porozumienia Rolniczego, by wspólnie z rządem rozwiązać problemy polskiej wsi. Agrounia, zamiast rozmawiać, woli terroryzować stolicę. Dlaczego? „Odbyłem kilka rozmów z przedstawicielami protestujących i muszę stwierdzić wielką pustkę intelektualną” – powiedział minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. I chyba tu jest sedno sprawy. Najlepiej o geniuszu Kołodziejczaka i jego ludzi świadczy to, że część jadących na protest utknęła w korkach, które spowodowała pikieta pozostałych. Zaiste, strategia godna Napoleona.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts