Kolejna gwiazdka "wychodzi z szafy". Czy Ariana Grande jest biseksualna?

Ariana Grande zaskoczyła wczoraj swoich fanów wielokrotnie - i to nie żartem primaaprilisowym. Najpierw piosenkarka ogłosiła, że ma dla nich nowy singiel z wideoklipem, później oznajmiła, że udostępni go w ciągu kilku godzin, ale najbardziej zaskakujące są słowa utworu. "Lubię kobiety i mężczyzn" - śpiewa Grande, a fani... nie wiedzą co o tym myśleć.

Ariana Grande
youtube.com/printscreen

W dzisiejszych czasach homoseksualizm nie szokuje już tak bardzo - chociażby przez propagowanie ideologii LGBT+ niemalże w każdej dziedzinie życia. Są jednak gwiazdy, które używają swojej orientacji seksualnej by dopomóc swojej karierze. 

Wydawać by się mogło, że Arianie Grande nie jest to potrzebne. Gwiazda po serii niepowodzeń miłosnych rzuciła się w wir pracy i nagrała aż dwa albumy w jeden rok, po czym wyruszyła w trasę koncertową. 

Wczoraj piosenkarka zaskoczyła kolejnym singlem, który nagrała wspólnie ze swoją przyjaciółką Victorią Monet. Największą niespodzianką i jednocześnie zagadką dla fanów artystki są słowa piosenki.

"Lubię kobiety i mężczyzn" - śpiewa Grande w nowym utworze.

Fani natychmiast zasypali piosenkarkę pytaniami o jej orientację seksualną. I choć Grande jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, to odpowiedzi jeszcze się nie doczekali...

 

 

 Źródło: youtube.com, niezalezna.pl, E!News,

#Ariana Grande #biseksualna

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo