Nowe informacje ws. Wojciecha Kudelskiego

Były prezydent Siedlec opuścił już salę pooperacyjną. W tym momencie znajduje się na oddziale chirurgii ogólnej i naczyniowej - powiedział dyrektor ds. medycznych z Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach Mariusz Mioduski. Dodał, że jego stan jest stabilny.

Wojciech Kudelski
youtube.com/print screen

"Pan prezydent opuścił obecnie blok operacyjny, opuścił salę pooperacyjną, w tym momencie już znajduje się na oddziale chirurgii ogólnej i naczyniowej Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Siedlcach"

- poinformował dziś przed godz. 11 dyrektor ds. medycznych szpitala wojewódzkiego w Siedlcach Mariusz Mioduski. Podkreślił, że pacjent "czuje się dość dobrze".

"Cieszę się, że już odwiozłem go na oddział chirurgii ogólnej i naczyniowej, cieszę się, że jego stan się poprawia i udało się przez tą dobę pooperacyjną wyprowadzić go z tego stanu, który w sposób bezpośredni mógł zarażać jego życiu i zdrowiu" - powiedział.

Na porannym spotkaniu z dziennikarzami Mioduski ocenił, że stan zdrowia byłego prezydenta Siedlec Wojciecha Kudelskiego umożliwia mu ewentualną rozmowę i odpowiedzi na pytania. Przesłuchanie Wojciecha Kudelskiego w charakterze pokrzywdzonego - jak informowała rzeczniczka siedleckiej prokuratury okręgowej prok. Krystyna Gołąbek - odbędzie się ok. godziny 12 w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim. Prok. Gołąbek dodała też, że jeszcze we wtorek planowane jest postawienie zarzutów podejrzewanemu w tej sprawie.


Były prezydent Siedlec został zaatakowany w poniedziałek przed godz. 8. Sprawca zbiegł i był poszukiwany przez policję. Były prezydent z obrażeniami ciała trafił do szpitala i przebył operację. W poniedziałek wczesnym popołudniem funkcjonariusze policji zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o napaść na Kudelskiego.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#Siedlce #szpital #chirurgia ogólna #atak #Wojciech Kudelski

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo