Oto powód odwołania trasy The Rolling Stones. Jagger musi przejść poważną operację

Słynny wokalista zespołu Rolling Stones, 75-letni Mick Jagger, w tym tygodniu podda się operacji serca - poinformował Reuters, powołując się na portal Drudge Report.

Mick Jagger
youtube.com/printscreen

Według Drudge Report Jaggerowi wymieniona zostanie jedna z zastawek serca, a operacja ma być przeprowadzona w Nowym Jorku. Portal podkreśla, że takie operacje w 95 procentach kończą się powodzeniem, a na korzyść Jaggera przemawia jego znakomita forma fizyczna.

Z powodu problemów ze zdrowiem Jaggera zespół musiał odłożyć trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, która miała rozpocząć się w tym miesiącu. Jak podkreśla portal, frontman słynnych "Stones'ów" ma wrócić na scenę latem tego roku.

Lekarze doradzili mu, aby nie jechał w trasę koncertową, ponieważ potrzebuje pomocy medycznej. Gdy wróci do zdrowia, wtedy będzie mógł również śpiewać 

- napisali członkowie grupy na Twitterze.

Przepraszam wszystkich fanów w USA i Kanadzie, którzy już kupili bilety na nasz koncert. Nienawidzę nikogo tak zawodzić - napisał Jagger na Twitterze. - Jestem zdruzgotany tym, że musimy odwołać koncerty, ale będę pracował ciężko aby wrócić tak szybko, jak będzie to możliwe.

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

#Mick Jagger #operacja

redakcja
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo