Dlaczego nie porozmawiamy o historii ruchów LGBT?

  

Dyskusja o legalizacji homoseksualnych związków nie przekona już przekonanych. A gdyby spróbować dyskusji opierającej się jedynie na faktach? Gdyby debatować o historii ruchów LGBT?

Poznajmy takie postacie jak Karl Ulrichs (1825–1895), który wymyślił „trzecią płeć”, pioniera homoaktywizmu, za młodu wykorzystanego seksualnie przez instruktora jazdy konnej. Pokażmy społeczeństwu postać Adolfa Branda (1874–1945), który pod przykrywką organizacji młodzieżowych organizował sobie młodych partnerów seksualnych, ewentualnie publicznie omówmy postać Henry’ego Haya (1912–2002), zwolennika „małżeństw homoseksualnych”, amerykańskiego komunisty, ideologa New Age, walczącego z ideą rodziny, która odciąga chłopców od współżycia z homoaktywistami. Więcej piszemy o tym w miesięczniku „Nowe Państwo”, bo temat jest przygnębiająco ciekawy. Zdaje się, że Biedronie i Rabieje nie będą chcieli mówić nawet o faktach – bo dzieje ruchów LGBT pokazują, że stawką nie jest miłość, ale swoboda seksualna – także z nieletnimi.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts