Gwiazdy na uroczystej premierze filmu "Miłość i Miłosierdzie". ZDJĘCIA

Premiera filmu "Miłość i Miłosierdzie" / fot. Cezary Piwowarski/Kino Świat

Film "Miłość i Miłosierdzie" od dziś można już oglądać w kinach. W środę odbyła się uroczysta premiera filmu pod patronatem prezydenta Andrzeja Dudy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystego wieczoru!

Produkcja przedstawia niezwykłą historię polskiej zakonnicy, Faustyny Kowalskiej, której objawienia dały początek kultowi Bożego Miłosierdzia. Pierwszy oficjalny pokaz filmu odbył się 5 marca w Watykanie, gdzie „Miłość i Miłosierdzie” mieli okazję zobaczyć dziennikarze i znamienici goście z różnych zakątków świata, a także dostojnicy Kurii Rzymskiej. Po watykańskim sukcesie, film nareszcie trafia na polskie ekrany. We wczorajszym wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele świata mediów i kultury oraz reprezentanci Episkopatu Polski. Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć reżysera, scenarzysty i producenta filmu – Michała Kondrata. W gmachu Pałacu Kultury i Nauki pojawiła się również obsada, w tym: Kamila Kamińska, Maciej Małysa, Jacek Borkowski, Piotr Cyrwus, Małgorzata Lewińska-Mirecka, Dariusz Jakubowski, Remigiusz Jankowski, Bartek Ziemniak i Hiroaki Murakami. Wśród gości premiery znaleźli się, m.in.: Anna Popek, Krzysztof Ziemiec, Marcelina Zawadzka, Ida Nowakowska, Modest Amaro, Joanna Opozda, Łukasz Palkowski, Adam Woronowicz. Premierę poprowadził Tomasz Wolny. Nowy film w reżyserii twórcy „Dwóch koron” zagości w kinach w całej Polsce już od dzisiaj (piątek, 29 marca). Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystej premiery.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Kino Świat, mat.pras., niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts