Legendarne sekstaśmy z Podkarpacia

  

Od wielu tygodni trwają poszukiwania mitycznych już niemal nagrań z podkarpackiej agencji towarzyskiej prowadzonej przez dwóch braci z Ukrainy – Aleksieja i Jewhenija R. Mają być na nich zarejestrowane zabawy z prostytutkami polityków, oficerów służb mundurowych i specjalnych, a także biznesmenów i gangsterów.

To te same taśmy, o których (w kontekście jednego z polityków PiS) mówił eksagent CBA Wojciech J. Jego oskarżenia – swoją drogą budzące wiele wątpliwości – stały się wodą na młyn krytyków obecnego kierownictwa tej służby. J. nie posiadał bowiem żadnego z nagrań, ale o ich istnieniu dowiedział się od pułkownika P.D. To były szef Biura Spraw Wewnętrznych Straży Granicznej, wcześniej funkcjonariusz UOP.
D. miał wielokrotnie przechwalać się, że jest w posiadaniu sekstaśm. Czy na pewno? To pytanie zadaje dziś sobie wiele osób.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts