O czym naprawdę warto rozmawiać

  

Cenię sobie opinie czytelników, także te krytyczne, dlatego z ciekawością przeczytałem dyskusję na portalu Niezależna.pl, która rozgorzała pod moim artykułem „Ciche konanie służby zdrowia”. Widać, że temat publicznej i prywatnej opieki zdrowotnej rozpala nas do białości. Przede wszystkim dlatego, że wiemy, że nawet trochę lepszy portfel wcale nie zapewnia dziś w Polsce naprawdę rzetelnego leczenia.

Niektórzy chcą radykalnych zmian. Ale eksperci mówią, że najlepiej zacząć od podstaw i profilaktyki. A zatem: może trzeba zacząć od pełnowartościowej opieki medycznej w szkołach, solidnej dyskusji o chorobach cywilizacyjnych wśród dzieci i młodzieży. A gama jest szeroka: otyłość, choroby kręgosłupa, anoreksja, częstsze niż niegdyś próby samobójcze nastolatków. Kłopot w tym, że to znacznie nudniejsze niż obyczajowa rewolucja Trzaskowskiego i Rabieja.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts