Miszka z zarzutami

  

Michał Kołodziejczak, prezes komiczno-strasznej organizacji AgroUnia, usłyszał zarzuty. Chodzi o protesty, do jakich doszło w Warszawie w połowie marca. Wówczas to ludzie zwiezieni przez Kołodziejczaka zablokowali centrum miasta, zapalili opony i wysypali jabłka na ulice.

Protest nie był zgłoszony w stołecznym ratuszu, a w jego wyniku oprócz potężnych korków powstały zniszczenia – uszkodzenie nawierzchni jezdni i sygnalizatora, a łączne straty zostały wycenione na ok. 190 tys. zł. – Biorąc pod uwagę zarzuty, możemy mówić nawet o kilku latach pozbawienia wolności – mówił kom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy komendanta stołecznego policji. Zasadność zarzutów nie ulega wątpliwości. Wątpliwa jest (o czym pisze na łamach „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennej” Jacek Liziniewicz) proweniencja Miszki Kołodziejczaka, nachalnie promowanego przez kojarzone z opcją prorosyjską internetowe portaliki i dziwne persony w typie Aleksandra Jabłonowskiego vel Wojciecha Olszańskiego vel Jaszczura. Sam Kołodziejczak widziałby się zapewne w butach nowego Andrzeja Leppera. Pytanie tylko, czy prędzej nie zamieni ich na więzienne chodaki. Tak czy siak, wygodniejsze niż onuce.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts