Po dwuletniej przerwie powraca z materiałem, który zabiera słuchaczy w sentymentalną podróż do dźwięków lat 80 we współczesnej aranżacji. Singiel Wiosna to nowy rozdział w muzycznym życiu Maryli.

- czytamy pod nową piosenką Maryli Rodowicz w serwisie YouTube.

Ogłaszam koniec zimy, teraz mamy wiosnę, cieszymy się, wszystko się budzi do życia, ja też, wy też 

- mówiła artystka w studiu "Pytania na śniadanie". W rozmowie z dziennikarzami TVP gwiazda zdradziła również, że planuje zaśpiewać nagrodzoną Oscarem piosenkę Lady Gagi z filmu "Narodziny gwiazdy". Niestety, na razie nie znalazła jeszcze partnera, który wystąpiłby z nią w duecie. Przypomnijmy, że oryginał brzmi tak:

 

 

 

Maryla Rodowicz - polska piosenkarka, kobieta orkiestra, kolorowy ptak. Na scenie występuje od lat, jednocząc swoją twórczością młodsze i starsze pokolenia. Autorka wielu przebojów i niewątpliwie największa diva polskiej sceny muzycznej. Laureatka licznych festiwali, wielokrotnie nagradzana w Opolu. Występowała w duetach z takimi legendami jak Czesław Niemen, Marek Grechuta czy Magda Umer. Prywatnie fanka sportu, dobrego jedzenia i ekstrawaganckiej mody. Miłośniczka zwierząt, w szczególności psów i koni. Po dwuletniej przerwie powraca z materiałem, który zabiera słuchaczy w sentymentalną podróż do dźwięków lat 80 we współczesnej aranżacji. Singiel Wiosna to nowy rozdział w muzycznym życiu Maryli.