Kluczem jest wiarygodność

  

Wśród wielu kłamstw, buńczucznych deklaracji i gróźb POstkomuna w weekend zapowiedziała zrobienie porządku z węglem. „W ciągu 10 lat czyste powietrze!” – pod takim zawoalowanym hasłem Grzegorz Schetyna zapowiedział faktycznie dalszą likwidację kopalń. Bo to, co się dzieje, gdy PO bierze się do polskich kopalń, dobrze pamiętamy – oprócz żerowania różnych spółek na tym sektorze także wygaszanie wydobycia i strzelanie do górników.

Warto przypominać, jak według minister Elżbiety Bieńkowskiej zarządzano w rządzie Tuska węglem. Tak mówiła, gdy sądziła, że te słowa nigdy nie staną się publiczne (oto cytat świetnie oddający styl i maniery ludzi PO): „Ministerstwo Gospodarki generalnie w dupie miało całe górnictwo przez całe siedem lat. Były pieniądze, a oni, wiesz, pili, lulki palili, swoich ludzi poobstawiali, sam wiesz, ile zarabiali, i nagle pierdyknęło”. Tak byłoby z polskim węglem i całym krajem, gdyby nie daj Boże kiedyś ta ekipa wróciła do władzy. Nie warto wierzyć w ani jedno słowo z ich zapowiedzi – warto pamiętać, co naprawdę robili. Kluczem do najbliższych wyborów jest słowo wiarygodność. W przypadku POstkomuny na zerowym poziomie.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl