Smoleńsk – wojna psychologiczna

  

To, w jaki sposób ukrywano prawdę o Smoleńsku w XXI w., opisywane będzie jako akt wojny psychologicznej w odmianie, jakiej nie znała dotąd historia świata. Byliśmy i jesteśmy obiektem niesamowitych eksperymentów na ludzkiej psychice. Kłamstw paraliżujących bezczelnością.

Przedstawiania osób domagających się prawdy jako chorych psychicznie. Prowokowania rechotu przez pomocników sprawców. Seryjnego fabrykowania newsów wywołujących zamęt, znudzenie i zniechęcenie. Sprowadzanie dążenia do prawdy do odstręczających opisów ludzkich ciał. Skupiania uwagi na nieistotnych szczegółach. Tworzenia atmosfery politycznej, w której szukanie prawdy trzeba na jakiś czas odłożyć. Obecności fałszywych poszukiwaczy prawdy, mających ją zaciemnić. Przedstawiania walczących o prawdę jako… fałszywych poszukiwaczy prawdy. Kierowania nas na fałszywe tropy, by później wyśmiewać naszą naiwność. Tak bawią się nami współcześni doktorzy Mengele od psychiki mas. Tym, co nas przed nimi chroni, jest zanurzenie w polskości i chrześcijańska wrażliwość. Oraz potwierdzona ostatnio przez Brytyjczyków racjonalność Antoniego Macierewicza i jego ekspertów, pracowicie „spisujących czyny i rozmowy”.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl