Stoch: Mamy super możliwości. Co skoczkowie myślą o wyborze Michala Dolezala

/ facebook.com/KamilStochOfficia

  

Od jakiegoś czasu w kuluarach mówiło się, że odejście Stefana Horngachera ze stanowiska trenera skoczków narciarskich jest przesądzone. Uznano, że najlepszym rozwiązaniem jest awansowanie jego dotychczasowego asystenta Miachala Dolezala. Jego pracę w sztabie trenerskim wysoko oceniają Kamil Stoch i Dawid Kubacki.

"Mamy super możliwości i bardzo ciekawą perspektywę. Wszystko od nas zależy, jak to wykorzystamy. Bardzo cenię Michala, szczególnie jego wiedzę na temat sprzętu, krojów kombinezonów. Ciągle poszukuje nowych rozwiązań. Zna się też doskonale na technice skoków. Nie boi się wyzwań, co jest bardzo ważne. Na wysokim poziomie jest też komunikacja z nim, wzajemne rozumienie się."

- powiedział Kamil Stoch, dodając:

"Myślę i mam nadzieję, że po odejściu Stefana niczego nam nie będzie brakowało. Owszem jest osobą nietuzinkową, doskonałym fachowcem i każdy zespół, który go ma może mówić o szczęściu. Dużo zdążyłem się jednak od niego nauczyć i zamierzam to dalej wykorzystywać".

Dawid Kubacki również wypowiedział się o perspektywie zmiany charakteru współpracy z Dolezalem:

"Na nasze sukcesy ciężko pracował cały sztab, w tym oczywiście Michal. Ze swoich zadań wywiązywał się świetnie i współpraca układała się bardzo dobrze. Myślę, że praca z nim będzie kontynuacją systemu wprowadzonego przez Stefana. Nikt chyba nie będzie myślał nad nowym, skoro ten działa. Myślę, że Michal też potrafi być stanowczy, choć do tej pory nie musiał tego pokazywać, bo to nie była jego rola. My zawodnicy też mamy głowy na karku i wierzę, że wszystko dalej będzie się układało bardzo dobrze"

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezależna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Oglądaj 7x24. Już w niedzielę!

Zdjęcie ilustracyjne / Telewizja Republika

  

W niedzielę o godzinie 9:06 zapraszamy na program "7x24" Katarzyny Gójskiej. Do oglądania w Telewizji Republika i do słuchania w Polskim Radiu 24.

W studiu Polskiego Radia 24 spotkają się przedstawiciele wszystkich głównych sił parlamentarnych. Będą musieli zmierzyć się m.in. z pytaniami i opiniami słuchaczy.

Gośćmi Katarzyny Gójskiej będą: Joanna Lichocka (PiS), Artur Soboń (KPRM), Marcin Święcicki (PO), Jan Filip Libicki (PSL), Łukasz Rzepecki (Kukiz'15) oraz Zbigniew Gryglas (Porozumienie).

Polecamy!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Telewizja Republika

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl