Kończy się współpraca z trenerem kadry narodowej. Horngacher rezygnuje

Stefan Horngacher / TVP Info/print screen

  

Austriak Stefan Horngacher zrezygnował z funkcji trenera kadry polskich skoczków narciarskich - poinformował dziś zaraz po zakończonym konkursie w Planicy.

Na zakończenie sezonu w skokach narciarskich prowadzący polskich skoczków Stefan Horngacher ogłosił zakończenie pracy z polską kadrą.

Swoją decyzję przekazał na konferencji prasowej.

"Ogłaszam oficjalnie, że nie będę kontynuować pracy z polską kadrą. Chcę podziękować całemu zespołowi, moim współpracownikom, kolegom, zawodnikom, mojemu przyjacielowi Adamowi Małyszowi. Te trzy lata to był najlepszy okres mojej kariery trenerskiej"

- powiedział Horngacher.

Horngacher w trakcie rozmów z niemieckim związkiem. Powiedział też parę słów dziennikarzom


Horngacher w trakcie rozmów z niemieckim związkiem. Powiedział też parę słów dziennikarzom

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zarządca nieruchomości skazany na 5 lat więzienia

/ pixabay.com/CC0/AJEL

  

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy skazał na 5 lat pozbawienia wolności Michała L., zarządcę nieruchomości ze Świecia. Mężczyzna podejrzany był o przywłaszczenie sobie ponad 2 mln złotych pochodzących z majątku 24 wspólnot mieszkaniowych.

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy skazał 46-letniego zarządcę nieruchomości ze Świecia, Michała L., na karę pięciu lat pozbawienia wolności za przywłaszczenie kwoty 2 135 802,53 złotych, pochodzącej z majątku 24 wspólnot mieszkaniowych z terenu powiatu świeckiego.

- Sprawca z procederu uczynił sobie stałe źródło dochodu, przelewając na własne rachunki bankowe wpłaty właścicieli nieruchomości. Pozyskane w ten sposób środki, przeznaczał na własne potrzeby

- tłumaczy rzecznik bydgoskiej prokuratury, Agnieszka Adamska-Okońska.

Ponadto, sąd zakazał Michałowi L. prowadzenia działalności związanej z przyjmowaniem i dysponowaniem powierzonymi środkami pieniężnymi na okres pięciu lat i zobowiązał do zwrotu przywłaszczonych kwot.

Wyrok nie jest prawomocny.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl