Kolorowe skarpetki

  

Światowy Dzień Zespołu Downa mający zachęcać do solidarności z osobami cierpiącymi na genetyczne zaburzenie trisomii 21. pary chromosomów odsłonił schizofrenię kilku polityków. Na co dzień są oni za jak najszerszą aborcją, której ofiarą padają w ramach swoistej eugeniki przede wszystkim właśnie dzieci z zespołem Downa. Od święta zakładają jednak skarpetki nie od pary i umieszczają „solidarnościowe” zdjęcia w mediach społecznościowych.

Szukanie logiki na lewicy jest zajęciem daremnym. Warto może tylko odnotować, że kolorowe skarpetki na nogach Roberta Biedronia były znacznie bardziej estetyczne od garderoby przywdzianej np. przez posłankę Joannę Muchę (szczegóły na Twitterze). Przy okazji kolorowych skarpetek szefa Wiosny przypomina mi się słynne posiedzenie komisji śledczej w sprawie Rywina i wypowiedź Adama Michnika: „Kolorowe skarpetki to symbol walki ze stalinizmem. Wszyscy bikiniarze chodzili w kolorowych skarpetkach…”. Na co ripostowała posłanka SLD Anita Błochowiak: „Mówi się, że pedały też”. Koleżanka partyjna Leszka Millera mogła jednak mieć rację.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl