Koszmarna wpadka na konwencji Platformy. Ochojska: "Trzeba mnie było wnieść"

Janina Ochojska / / By Ralf Lotys (Sicherlich), CC BY 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=53787805

  

W Warszawie odbyła się Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej. Wśród przemawiających była Janina Ochojska - założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej i kandydatka do Parlamentu Europejskiego z ramienia PO. Niestety, nikt nie pomyślał o dogodnym dla niej wejściu na podest. Ochojska bowiem porusza się o kulach. Ostatecznie dwóch mężczyzn musiało wnieść ją na scenę.

Podczas Rady Krajowej PO z ust jej lidera Grzegorza Schetyny padło wiele pięknych słów o pomocy potrzebującym. Jak z tymi obietnicami Platformy bywa, świetnie obrazuje jej "przygotowanie" do dzisiejszego zjazdu działaczy i sympatyków.

"Jedynką" na dolnośląsko-opolskiej liście Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego będzie Janina Ochojska. Szefowa PAH przemawiała do obecnych na konwencji. Miała jednak problem z dostaniem się na scenę.

Ochojska porusza się o kulach, a nikt nie przygotował dla niej specjalnego wejścia na platformę. Ostatecznie szefowa PAH została wniesiona przez dwóch mężczyzn.

Ochojska nie pozostawiła tej sytuacji bez komentarza.

Trzeba mnie było wnieść. Mam nadzieję, że skoro zaproszono mnie do polityki europejskiej, takie podia będą dostępne również dla osób, które chodzą o kulach

– powiedziała kandydatka do Parlamentu Europejskiego.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zwłoki w ciężarówce. Johnson przerażony

Boris Johnson / By EU2017EE Estonian Presidency - Boris Johnson, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=62286829

  

Brytyjski premier Boris Johnson oświadczył dziś, że jest przerażony informacją o odkryciu zwłok 39 osób w kontenerze ciężarówki w parku przemysłowym w południowo-wschodniej Anglii.

"Jestem przerażony tym tragicznym incydentem w Essex. Otrzymuję na bieżąco informacje z ministerstwa spraw wewnętrznych i będziemy współpracować z policją w Essex w celu wyjaśnienia, co się stało. Moje myśli są ze wszystkimi tymi, którzy stracili życie i z ich bliskimi"

- powiedział Johnson.

[polecam:https://niezalezna.pl/294170-makabryczne-odkrycie-w-anglii-w-ciezarowce-znaleziono-ciala-blisko-40-osob]

W środę policja poinformowała, że w kontenerze ciężarówki na terenie parku przemysłowego Waterglade Industrial Park, ok. 30 km na wschód od Londynu znaleziono zwłoki 39 osób. Na razie nie wiadomo, z jakich krajów pochodziły.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl