Koszmarna wpadka na konwencji Platformy. Ochojska: "Trzeba mnie było wnieść"

Janina Ochojska / / By Ralf Lotys (Sicherlich), CC BY 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=53787805

  

W Warszawie odbyła się Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej. Wśród przemawiających była Janina Ochojska - założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej i kandydatka do Parlamentu Europejskiego z ramienia PO. Niestety, nikt nie pomyślał o dogodnym dla niej wejściu na podest. Ochojska bowiem porusza się o kulach. Ostatecznie dwóch mężczyzn musiało wnieść ją na scenę.

Podczas Rady Krajowej PO z ust jej lidera Grzegorza Schetyny padło wiele pięknych słów o pomocy potrzebującym. Jak z tymi obietnicami Platformy bywa, świetnie obrazuje jej "przygotowanie" do dzisiejszego zjazdu działaczy i sympatyków.

"Jedynką" na dolnośląsko-opolskiej liście Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego będzie Janina Ochojska. Szefowa PAH przemawiała do obecnych na konwencji. Miała jednak problem z dostaniem się na scenę.

Ochojska porusza się o kulach, a nikt nie przygotował dla niej specjalnego wejścia na platformę. Ostatecznie szefowa PAH została wniesiona przez dwóch mężczyzn.

Ochojska nie pozostawiła tej sytuacji bez komentarza.

Trzeba mnie było wnieść. Mam nadzieję, że skoro zaproszono mnie do polityki europejskiej, takie podia będą dostępne również dla osób, które chodzą o kulach

– powiedziała kandydatka do Parlamentu Europejskiego.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kobieta spaliła 40 tysięcy euro

Zdjęcie ilustracyjne / flickr.com/Lukasz Radziejewski/CC BY-SA 2.0

  

40 tysięcy euro spaliła w piekarniku kobieta na północy Włoch, która chciała upiec strudel, nie wiedząc, że jej narzeczony ukrył tam pieniądze. Wydarzenie to nagłośniły dzisiaj lokalne media wyjaśniając, że sprawa wyszła na jaw na sali sądowej.

Kobieta włączyła piec, by włożyć do niego ciasto, nie zdawała sobie jednak sprawy, że nie był on pusty - w środku leżały pieniądze, które jej partner ukrył tam wcześniej na wypadek policyjnej rewizji.

Sprawa wyszła na jaw w procesie przed sądem w Padwie, przed którym stanął przedsiębiorca oskarżony o "wypranie" za granicą 40 milionów euro. W czasie rozprawy przedstawiono zapis wypowiedzi kobiety z założonego na wniosek śledczych podsłuchu telefonicznego. W rozmowie z siostrą wyznała ona, że nie wiedziała o ukrytych w piekarniku pieniądzach i je spaliła.

Według Gwardii Finansowej, która prowadziła postępowanie w sprawie biznesmena, epizod ten świadczy o tym, że przechowywał on w domu duże ilości pieniędzy, ukrywając je na wypadek wejścia policji. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl