Tajemnica „Stumbrasa”

  

To jedna z zagadek spędzających sen z powiek wiceministra spraw wewnętrznych i administracji Jarosława Zielińskiego. Kim jest jego „społeczny biograf” o pseudonimie Stumbras, który na Twitterze regularnie, z humorem i bardzo złośliwie relacjonuje działalność jego i nadzorowanych przez niego służb? Choć konto obserwuje niespełna 850 osób, mocno już zalazło politykowi za skórę.

Ten jednak prawnie niewiele może zrobić. Wpisy, choć uszczypliwe, nie są obraźliwe i nie zawierają obelg. Za to wiele w nich „insajderskich” informacji. Humor „Stumbrasa” ceni wiele osób, a w dyskusjach z nim uczestniczą nie tylko byli i obecni mundurowi (m.in. Mariusz Ciarka, rzecznik Komendy Głównej Policji), lecz także dziennikarze (w tym czasem i ja). Nieoficjalnie mówi się, że moderatorem konta jest ktoś ze środowiska białostockiego, matecznika samego Zielińskiego.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts