Auć! Środa zdiagnozowała u Schetyny ..."intelektualne problemy"! Bo żal jej Boniego

Magdalena Środa/Grzegorz Schetyna / Fot. YouTube/mat.pras./Tomasz Hamrat / Gazeta Polska

  

Szok. Sprzyjająca od lat środowisku Platformy Obywatelskiej Magdalena Środa publicznie i w ostrych słowach skrytykowała szefa tej partii. Powodem są decyzje Grzegorza Schetyny ws. kandydatów do Parlamentu Europejskiego: - Dużo bym dała, żeby poznać "tajniki" tak idiotycznych wyborów Schetyny. Nie poznam, ale i nie zagłosuje - odgraża się ekspertka od... etyki.

Kandydaci wystawieni przez Koalicję Europejską do Europarlamentu budzą wiele kontrowersji. Najwięcej zamieszania wywołały nazwiska Danuty Hübner i Michała Boniego, którzy otrzymali od Grzegorza Schetyny propozycję startu do Europarlamentu, ale - delikatnie mówiąc - nie znaleźli się w ścisłej czołówce kandydatów (ostatecznie Danuta Hübner zrezygnowała ze startu w wyborach).

Nie uszło to uwadze jednej z czołowych komentatorek życia publicznego, "profesorce" Magdalenie Środzie, która postanowiła swoją frustrację wylać w mediach społecznościowych. W jej emocjonalnym wpisie nie zabrakło ostrych słów, czy wręcz inwektyw w kierunku szefa PO:

To, że Schetyna nie wystawił Danuty Hubner i Michała Boniego na listy do Europarlamentu świadczy o jakiejś zapaści programowej tej partii albo o intelektualnych problemach jej szefa. 

- pisze Środa. Później następuje charakterystyczna dla niej lista żali pod adresem kandydatów z ramienia PiS, ale to końcówka wpisu zasługuje na szczególną uwagę, w której etyczka wprost sugeruje, że Schetyną jest...:

Dużo bym dała, żeby poznać "tajniki" tak idiotycznych wyborów Schetyny. Nie poznam, ale i nie zagłosuje. To znaczy na nich nie zagłosuję, ale głosować trzeba!!!

 - odgraża się prof. Środa. Jej cały wpis można przeczytać poniżej.

Żeby było zabawniej, do dyskusji włączyła się nieoceniona pisarka Maria Nurowska, która zaapelowała do Środy, by ta zaprzestała ataków na Grzegorza Schetynę, bo - jak napisała - "wróg jest po przeciwnej stronie". Istny cyrk!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Watykan ma nowego rzecznika

/ fot. Aleteia Image Department/creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en

  

- Matteo Bruni został mianowany przez papieża Franciszka nowym dyrektorem biura prasowego Watykanu - napisano w oficjalnym komunikacie. Na stanowisku rzecznika zastąpi Alessandro Gisottiego, który pełnił tymczasowo te obowiązki od końca 2018 roku.

Nowy rzecznik Watykanu to dotychczasowy pracownik biura prasowego, odpowiadający za kwestie logistyczne w czasie oficjalnych audiencji papieża, a także jego zagranicznych podróży.

Podczas pielgrzymek Bruni opiekował się zawsze grupą kilkudziesięciu dziennikarzy z całego świata towarzyszących papieżowi w samolocie.

Serię zmian w biurze prasowym Watykanu zapoczątkowało odejście w ostatnim dniu zeszłego roku rzecznika Grega Burke'a. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl