F1 - Szefowa Williamsa chwali Kubicę i Russella

/ www.williamsf1.com

  

Szefowa zespołu Claire Williams pochwaliła pracę obu swoich kierowców w Melbourne. „Zarówno George, jak i Robert wykonali dla nas bardzo dobrą robotę w ten weekend”, powiedziała portalowi Autosport.

W Williamsie, biorąc pod uwagę możliwości bolidu i opóźnienia przed startem sezonu, są zadowoleni z osiągniętych w Australii wyników.

Jestem zadowolona z Kubicy i Russella. Wiedzieliśmy, że będzie ciężko, wiedzieliśmy, że będziemy z tyłu. Ale jak powiedziałam zespołowi, ludzie wciąż nas obserwują, nadal ważne jest, abyśmy wyszli i wykonali najlepszą pracę, jaką tylko możemy.

- stwierdziła Claire Williams, doszukując się pozytywów występu swojego zespołu podczas Grand Prix w Melbourne:

Oba samochody dotarły do mety, zrobiliśmy świetne pit-stopy i podejmowaliśmy podczas wyścigu dobre decyzje strategiczne. To jest wszystko, czego możemy w tej chwili oczekiwać od zespołu.

Robert Kubica na metę w Australii dojechał jako 17. Przed nim był George Russel. Kierowcy Williamsa zamykali stawkę - trzech zawodników nie ukończyło wyścigu. Wydaje się, że jedyne co może teraz zrobić zespół Polaka, to wyciągnąć wnioski i spróbować ulepszyć bolid przed następnym startem.

Druga runda mistrzostw świata F1 - Grand Prix Bahrajnu - odbędzie 31 marca na torze Sakhir.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: autosport.com; niezależna.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Premier mówił o wizji rozwoju UE. Sceptykom przypomniał jedno - wyniki wyborów!

premier Morawiecki podczas przemówienia w Dreźnie / twitter.com/PremierRP

  

Premier Mateusz Morawiecki podczas otwarcia Europejskiego Forum Badań i Innowacji w Dreźnie mówił o wizji rozwoju Unii Europejskiej. W pewnej chwili przypomniał, że Polska ma silny mandat do odgrywania aktywnej roli w strukturach europejskich. „W wyborach do Parlamentu Europejskiego duża grupa wyborców wyraziła zniechęcenie przyszłym kierunkiem Unii Europejskiej” - mówił szef polskiego rządu.

Podczas wyborów do PE duża grupa wyborców europejskich wyraziła swoje zniechęcenie przyszłym kierunkiem UE. Takie głosy pojawiły się zarówno po lewej, jak i prawej stronie spektrum politycznego, zatem mamy silny mandat demokratyczny do tego, żeby mówić o przyszłości Europy.
- powiedział premier Morawiecki.

Podkreślał, że Polska jako „doświadczone państwo członkowskie UE” cały czas artykułuje swoją wizję UE.

Polska chce dalej odgrywać aktywną rolę w poszukiwaniu rozwiązań dla naszych wspólnych wyzwań europejskich.
- dodał szef polskiego rządu.

Mateusz Morawiecki wśród wyzwań, które stoją przed UE, wymienił m.in. konieczność przygotowania się na scenariusz bezumownego brexitu, rozszerzenie UE na państwa Bałkanów Zachodnich i zachowanie związków transatlantyckich.

Wcześniej w Dreźnie szef polskiego rządu spotkał się z przewodniczącym Bundestagu Wolfgangiem Schaeublem oraz premierem Saksonii Michaelem Kretschmerem.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl