W tym KOD-zie to im się dopiero nudzi! Obrońcy demokracji nagrali NOWY „przebój”

KOD / Filip Błażejowski/Gazeta Polska

  

Komitet Obrony Demokracji nie wychodzi już tak szumnie na ulice, a członkowie organizacji po skandalu z Mateuszem Kijowskim jakby usunęli się w cień, ustępując jednocześnie miejsca Obywatelkom RP. Raz na jakiś czas jednak KOD o sobie przypomina. Tym razem nagrali "piosenkę" pod tytułem "Polexit nie przejdzie!" Tego sie po prostu nie da odzobaczyć.

Z ulicy przenieśli się do internetu. Tak teraz Komitet Obrony Demokracji chce walczyć z problemami, których Polska nie ma.

W sieci pojawił się właśnie świeżutki utwór KOD-u pod tytułem "Polexit nie przejdzie!" - dotyczy oczywiście kolejnego wyimaginowanego zagadnienia. Polexit bowiem jest tylko efektem bujnej wyobraźni polityków opozycji.

Ale KOD temat podchwycił i jest! Ale uwaga, materiał jest naprawdę "mocny"!

Reakcja mogła być tylko jedna...

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: facebook.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

W najbliższą niedzielę nie zrobimy zakupów

zdjęcie ilustracyjne / Markus Spiske; pixabay.com / Creative Commons CC0

  

W niedzielę, 20 października sklepy będą zamknięte. Otwarte mogą być tylko placówki, w których za ladą staną ich właściciele. W tym miesiącu handlowa niedziela przypadnie 27 października.

Ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele i święta weszła w życie 1 marca 2018 roku. Zgodnie z nią handel w niedziele w tym roku jest dozwolony w jedną niedzielę w miesiącu - ostatnią, a także w dwie kolejne niedziele poprzedzające Boże Narodzenie i w niedzielę przed Wielkanocą.

Od 2020 r. zakaz handlu nie będzie obowiązywał jedynie w ostatnią niedzielę stycznia, kwietnia, czerwca i sierpnia, a także w dwie kolejne niedziele poprzedzające Boże Narodzenie i w niedzielę przed Wielkanocą.

Ustawa przewiduje katalog 32 wyłączeń. Zakaz nie obowiązuje m.in. w cukierniach, lodziarniach, na stacjach paliw płynnych, w kwiaciarniach, w sklepach z prasą, kawiarniach.

Za złamanie zakazu handlu w niedziele grozi kara w wysokości od 1 tys. zł do 100 tys. zł, a przy uporczywym łamaniu ustawy - kara ograniczenia wolności.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl