Dramat w Utrechcie - rośnie liczba ofiar. Policja szuka zamachowca 37-letniego Turka

/ Twitter

  

Policja w Utrechcie poinformowała, że w związku z dzisiejszym zamachem w tramwaju, poszukuje 37-letniego mężczyzny urodzonego w Turcji. Policja ostrzega przed Gokmanem Tanisem i prosi, aby się do niego nie zbliżać. Niestety, rośnie bilnas ofiar śmiertelnych. Władze Utrechtu podały, że zginęły trzy osoby.

Atak z użyciem broni palnej, do którego doszło dziś w tramwaju w Utrechcie w środkowej Holandii, mógł mieć podłoże terrorystyczne - przekazała policja. Dokładna liczba rannych jest na razie nieznana, mówi się o 7-9 rannych. Początkowo lokalne media podawały, że jedna osoba nie żyje.

Teraz władze Utrechtu poinformowały, że w strzelaninie w tramwaju zginęły trzy osoby.

Premier Holandii Mark Rutte wyraził głębokie zaniepokojenie i poinformował o kryzysowym posiedzeniu rządu zwołanym z powodu strzelaniny.

Napastnik jest nadal poszukiwany. Prawdopodobnie uciekł z miejsca zdarzenia czerwonym renault clio.

Na Twitterze policja opublikowała także zdjęcie mężczyzny:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kaleta ostro o aferze ściekowej: Nieudacznicy z PO doprowadzili do katastrofy ekologicznej!

konferencja prasowa radnych PiS / twitter.com/sjkaleta

  

Stołeczni radni Prawa i Sprawiedliwości na konferencji prasowej przed siedzibą MPWiK domagali się wyjaśnień w sprawie zatajenia przez prezydenta Warszawy od grudnia informacji o awarii spalarni odpadów w oczyszczalni „Czajka”. Wiceminister Sebastian Kaleta zwrócił się wprost do Trzaskowskiego, wzywając go do niezwłocznej dymisji całej Rady Nadzorczej i Zarządu spółki.

Sebastian Kaleta zwrócił się z apelem do Rafała Trzaskowskiego o niezwłoczną dymisję całej Rady Nadzorczej i Zarządu spółki odpowiedzialnej za dwie wielkie awarie.
[polecam:https://niezalezna.pl/288886-co-sie-dzialo-z-toksycznym-osadem-spalarnia-przy-czajce-nie-dzialala-od-grudnia-2018] [polecam:https://niezalezna.pl/288962-nie-tylko-awaria-rurociagu-mpwik-potwierdza-uszkodzenie-spalarni-osadow-w-czajce]

Kaleta nie krył swojego oburzenia całą sprawą.

Jeśli tego nie uczyni, weźmie wyłączną i osobistą odpowiedzialność za katastrofy w oczyszczalni Czajki
 - oznajmił wiceminister sprawiedliwości i stołeczny radny PiS.
 

Nieudacznicy z PO doprowadzili do katastrofy ekologicznej !
- mówił Kaleta.

 

[polecam:https://niezalezna.pl/288947-awaria-kolektora-sciekowego-to-wierzcholek-gory-lodowej-afera-zatacza-coraz-szersze-kregi]

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl