Panie Bodnar, złapałem homofoba!

  

Jako wzorowy Europejczyk z wielkiego miasta z wypiekami na twarzy przeczytałem Kartę LGBT+ podpisaną przez Rafała Trzaskowskiego. Pięknie pisano tam o tworzeniu „dobrego klimatu dla osób LGBT+ wewnątrz przedsiębiorstw”. I konieczności przeciwdziałania dyskryminowaniu ich w pracy. Wkrótce potem dowiedziałem się, iż pracownik Urzędu Miasta Warszawy Paweł Rabiej powiedział, że chce, by geje mogli adoptować dzieci. Niestety, odezwał się jego szef z pracy, który… kazał mu się zamknąć: „Poleciłem wiceprezydentowi P. Rabiejowi zajęcie się wyłącznie zadaniami, które mu wyznaczyłem”.

Poseł PiS Paweł Lisiecki słusznie zapytał na Twitterze: „Czy takie potraktowanie wiceprezydenta Rabieja przez prezydenta Trzaskowskiego nie stoi w sprzeczności z podpisaną Kartą LGBT+? Chodzi mi o część dotyczącą dyskryminacji i mobbingu w miejscu pracy oraz tworzenia dobrego klimatu”. Dodajmy, że Trzaskowski nie krył, iż każe pracownikowi gejowi milczeć na temat walki o własne prawa w interesie jednego z ugrupowań politycznych. Czyli homofob złapany! Czy mam osobiście dokonać jego obywatelskiego zatrzymania i dostarczyć go na komisariat? Może rzecznik Adam Bodnar oświeci mnie w tej kwestii.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl