Gender robi się coraz groźniejsze

  

Gdy środowisko medyczne zaakceptuje leczenie kobiet pozbawionych macic za pomocą przeszczepów, to nie będzie powodów, by w ten sam sposób nie potraktować mężczyzn, którzy twierdzą, że są kobietami.

Ideologia gender to nie tylko groźne pomysły edukacyjne, ale także gigantyczny biznes, który na ludzkiej krzywdzie robi gigantyczne pieniądze. Przykładem jest przemysł chirurgii plastycznej, który na spełnianiu marzeń już zarabia kokosy, a może zarabiać jeszcze więcej. Dlaczego tak sądzę? Bo zamiast leczyć ciężko chorych na transseksualizm ludzi, proponuje im operacje, które jedynie upodabniają ich do płci przeciwnej. A teraz chce im zaproponować także… przeszczepy macic, tak by biologiczni mężczyźni, którzy uważają się za kobiety, mogli nosić w nich dzieci (których biologicznie w najlepszym wypadku będą ojcami, bo matkami być nie mogą). Tak chory pomysł sformułował ostatnio znany brytyjski chirurg plastyczny dr Christopher Inglefield, założyciel London Transgender Clinic. Jego zdaniem przeszczepy macic, gdy tylko staną się bezpieczne i dostępne, powinny być traktowane jako zwyczajna terapia dla transseksualnych mężczyzn, którzy twierdzą, że psychicznie są kobietami. Według jego opinii, gdy środowisko medyczne zaakceptuje leczenie kobiet pozbawionych macic za pomocą przeszczepów, to nie będzie powodów, by w ten sam sposób nie potraktować mężczyzn, którzy twierdzą, że są kobietami.

Przyznaje on, że istnieją wprawdzie anatomiczne przeszkody, by to zrobić, bowiem ciało mężczyzny jest inaczej zbudowane, a niezależnie od przeszczepu dziecko i tak będzie się musiało urodzić przez cesarskie cięcie. Ale w niczym nie zmienia to faktu, że – jego zdaniem – w krótkim czasie takie procedury będą możliwe. Lekarza, którzy na operacjach „zmiany płci” już zarabia krocie, w ogóle nie interesuje przy tym dobro dzieci, które miałyby być taką techniką poczynane i hodowane. Nie interesuje go także fakt, że biologiczną matką dziecka byłby wówczas jego biologiczny ojciec, a matką genetyczną jakaś zupełnie inna kobieta. Takie drobiazgi nie mogą przecież powstrzymać potentatów zarabiania kasy na ludzkich nieszczęściach.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl