Nie dać się LGBT

  

Odkąd Rafał Trzaskowski zaczął wprowadzać indoktrynację LGBT w warszawskich szkołach, na dobre rozkręciły się protesty przeciw demoralizowaniu polskich dzieci przez środowiska lewicowe. 

Głośna stała się zwłaszcza akcja sprzeciwu wyrażona przez Zofię Klepacką, która jest polską windsurferką, mistrzynią i dwukrotną wicemistrzynią świata. Napisała na swoim profilu na Facebooku: „Mówię kategoryczne NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się...”. Oczywiście poprawny politycznie FB skasował ten wpis, a na sportsmenkę spadła fala hejtu i nienawiści, czyli lewicowa tolerancja stosowana w praktyce. 

Potem głośne stały się protesty na stadionach. Zaczęła Legia Warszawa. W ostatni poniedziałek podczas meczu z Wisłą Płock w tej samej sprawie wypowiedzieli się kibice Lechii Gdańsk. W kolejny poniedziałek o godz. 16 przed ratuszem m.st. Warszawy (pl. Bankowy 3/5) odbędzie się protest rodziców przeciw deklaracji LGBT. Organizuje go Centrum Życia i Rodziny, któremu udzieliły wsparcia takie organizacje.

Jakie konsekwencje niesie za sobą podpisanie przez prezydenta Warszawy deklaracji LGBT+? Otóż wprowadza ona do szkół zajęcia z edukacji seksualnej dotyczące homoseksualizmu, biseksualizmu i transseksualizmu w oparciu o budzące sprzeciw wytyczne WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). A wytyczne mają rzeczywiście osobliwe, np.: dzieci do 4. roku życia powinny być poinformowane o „radości i przyjemności z dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa”, 4–6-latki mają być uczone o „różnych koncepcjach rodziny i szacunku do różnych norm związanych z seksualnością”, 6–9-latki – o antykoncepcji czy pojęciu „akceptowalne współżycie/seks (za zgodą obu stron)”, a przed 12. rokiem życia dzieci miałyby zdobyć wiedzę o „skutecznym stosowaniu prezerwatyw czy braniu odpowiedzialności za bezpieczne i przyjemne doświadczenia seksualne”. 

Ponadto deklaracja LGBT+ zakłada wprowadzenie w życie programu „Latarnik”, zakładającego zatrudnienie w każdej szkole, w kadrze pedagogicznej, przynajmniej jednej osoby działającej na rzecz wspierania środowisk LGBT, objęcie oficjalnym patronatem parady równości w Warszawie czy dofinansowanie organizacji kulturalnych i sportowych sprofilowanych pod kątem środowisk homoseksualnych.

Historia pokazuje, że nachalna propaganda LGBT idzie w Polsce dokładnie tą samą drogą, którą przeszła w krajach zachodnich: od haseł tolerancji, równości po zaplanowaną akcję demoralizacji dzieci i młodzieży. Na to pozwolić nie możemy! Marzec to miesiąc św. Józefa, 
oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, opiekuna Świętej Rodziny, także opiekuna Kościoła Świętego. Warto w tych dniach, przed liturgiczną uroczystością naszego patrona, która przypada 19 marca, zawierzyć mu polskie rodziny, nasze dzieci i młodzież, aby chronił je przed demonami tego świata.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl