W końcu dowiemy się "po ile ta ryba"? Legendarny Scooter zagra w Polsce!

Scooter / By Jodo - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3986365

  

Ambasadorzy happy hardcore'u zagrają koncert w Polsce. I to już niedługo, bo 19 czerwca na warszawskim Torwarze. Scooter - bo o nich mowa - to autorzy przebojów lat 90-tych, przy których niejeden z nas tupał nóżką na imprezach.

Kto nie zna jeszcze hitów takich jak "I feel hardcore", czy "How much is the fish" niech szybko to nadrobi, bo nieśmiertelny Scooter już szykuje paradę atrakcji na jedyny koncert w Polsce.

Organizatorzy wydarzenia zapowiadają, że "Torwar na jeden wieczór stanie się festiwalem pełnym niesamowitych efektów świetlnych, audiowizualnych, specjalnie przygotowanych pokazów laserowych i pirotechnicznych".

Niemiecka grupa z jedynym w swoim rodzaju H.P. Baxxterem gościła w Polsce zaledwie dwa razy przy okazji 90' Festiwalu. 

Jeżeli jesteście fanami muzyki elektronicznej i wraz ze Scooterem chcecie przenieść się do innego wymiaru - nie możecie tego przegapić!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: facebook.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Grupiński mówi o związkach partnerskich. Co na to PSL? „Nie będzie koalicji zgodnej światopoglądowo”

Władysław Teofil Bartoszewski / Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska

  

Rafał Grupiński z Platformy Obywatelskiej mówił o możliwości wprowadzenia związków partnerskich po ewentualnej wygranej w jesiennych wyborach parlamentarnych. Władysław Teofil Bartoszewski z PSL mocno wypunktował polityka PO. - Nie przeczytał Konstytucji - powiedział. I ujawnił też fakt, jak niespójna jest Koalicja Europejska.

Prowadzący program w Polsat News przytoczył słowa Rafała Grupińskiego (PO-KO), który mówił o możliwości wprowadzenia związków partnerskich przez Koalicję Europejską, przy założeniu, że inicjatywa [KE] zostanie "przedłużona" na czas wyborów parlamentarnych. Zdaniem Bartoszewskiego, Grupińskiemu chodziło jedynie... o Platformę Obywatelską. [polecam:https://niezalezna.pl/272020-nie-mozemy-tego-mowic-bo-nas-przepedza-to-nagranie-pokazuje-jak-po-chce-oszukac-polakow]

- Na pewno nie będzie Koalicji Europejskiej, która będzie się zgadzała w kwestiach światopoglądowych

- podkreślił Bartoszewski. Zaznaczył jednocześnie, że szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz jasno stwierdził, że partia nie wyrazi zgody na wprowadzenie związków małżeńskich osób jednej płci.

Na pytanie o zgodność PSL wobec postulowanych przez koalicjantów kwestii światopoglądowych, które nie odpowiadają wyborcom PSL, odpowiedział, że chociażby w temacie związków partnerskich nadal toczy się debata wewnątrz partii.

- W PSL nie ma przymusu głosowania w sprawach światopoglądowych po linii partyjnej, w związku z tym rozmaici członkowie będą głosować różnie

- dodał

Na koniec, Bartoszewski wbił szpileczkę wspomnianemu już Grupińskiemu. - Nie przeczytał Konstytucji - powiedział i zaznaczył, że nie zanosi się na to, by Platforma Obywatelska miała konstytucyjną większość. [polecam:https://niezalezna.pl/272093-grabca-zapytano-o-szczerosc-grupinskiego-linia-obrony-rzecznika-po-ubaw-po-pachy]

- Pan Rafał Grupiński nie przeczytał konstytucji, gdzie jest jasno napisane, że małżeństwo to jest związek kobiety i mężczyzny. Jeżeli pan Grupiński zakłada, że Platforma będzie miała większość konstytucyjną, no to świetnie, gratuluję. Ale do tego momentu o tym nawet mowy nie ma

- skwitował.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl