Za dużo wpadek? Warszawa wyda 2 mln na szkolenia Trzaskowskiego i Rabieja... z występów przed kamerą

Paweł Rabiej, Rafał Trzaskowski / Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

W kampanii do wyborów samorządowych Rafał Trzaskowski zaliczał sporo wpadek. W jego ślady idzie teraz wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej, który nieudolnie próbuje bronić tzw. "deklaracji LGBT+". Ratusz najwyraźniej nie może sobie więcej pozwolić na kolejne takie wizerunkowe błędy, więc jak donosi "Super Express" zainwestuje w szkolenie dla "kadry kierowniczej". Za dwa miliony złotych Trzaskowski i Rabiej będą między innymi uczyć się... występów przed kamerą.

Kto nie pamięta słynnego klejenia szyby na taśmę klejącą w wykonaniu Rafała Trzaskowskiego - obecnie prezydenta Warszawy? Jego zastępca Paweł Rabiej też w ostatnim czasie zaliczył niemałą wpadkę. Zamiast do twitterowego profilu Ministerstwa Edukacji Narodowej Rabiej w swoim wpisie zamieścił odnośnik do... gejowskiej strony porno.

A to tylko wierzchołek góry lodowej. I najwyraźniej ktoś z otoczenia włodarzy stolicy postanowił wziąć panów Trzaskowskiego i Rabieja w obroty, by w przyszłości takich przykrych sytuacji uniknąć.

Jak donosi "Super Express" warszawski ratusz ma wydać prawie 2 miliony złotych na szkolenia kadry kierowniczej. Warsztaty mają dotyczyć m.in. medialnych występów prezydenta i wiceprezydenta stolicy.

1,83 mln złotych ma kosztować "trening medialny", który ma poprawić jakość wystąpień publicznych.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: se.pl, dorzeczy.pl, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Papież pozdrowił Polaków

/ / Jeffrey Bruno; creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en

  

Papież Franciszek pozdrowił Polaków, uczestniczących w pielgrzymce mężczyzn i młodzieńców do bazyliki w Piekarach Śląskich. Słowa pozdrowień skierował podczas spotkania z wiernymi na południowej modlitwie w Watykanie.

Zwracając się do wiernych przybyłych na modlitwę Regina coeli, papież powiedział: "Kieruję pozdrowienie i błogosławieństwo dla polskich pielgrzymów którzy uczestniczą w wielkiej pielgrzymce do sanktuarium maryjnego w Piekarach Śląskich".

Franciszek zauważył, że na placu Świętego Piotra zgromadziło się wielu Polaków.

W rozważaniach poprzedzających modlitwę do Królowej Niebios Franciszek podkreślił, że Kościół realizuje swą misję poprzez "konkretny styl życia, który charakteryzują niektóre wymogi". To - jak wskazał - "wiara w Pana i przestrzeganie Jego Słowa, uległość wobec działania Ducha, który nieustannie czyni żywym i obecnym Zmartwychwstałego Pana, przyjęcie Jego pokoju i świadectwo dawane poprzez postawę otwartości i spotkania z drugim człowiekiem".

"By to zrealizować, Kościół nie może trwać nieruchomo, lecz jest wezwany do tego, by przy czynnym udziale każdego ochrzczonego, działał jako wspólnota w drodze

- mówił papież. - Chodzi o uwolnienie się od więzi doczesnych, jakie stanowią nasze poglądy, nasze strategie, nasze cele, które często obciążają drogę wiary".

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl