Michał Wiśniewski rozwodzi się. Po raz czwarty!

Michał Wiśniewski / fot. YouTube/mat.pras.

  

Michał Wiśniewski i jego czwarta żona Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzą się. To duży szok zarówno dla rodziny, jak i fanów piosenkarza. Sytuacji nie omieszkały skomentować pozostałe eksżony Wiśniewskiego: "Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice" - komentuje Mandaryna. Szpilkę Wiśniewskiemu wbiła również pierwsza żona, Magda Femme, która postanowiła pożyczyć mu... "miłego rozwodu".

Kochani mój mąż złożył pozew o rozwód!

- napisała niedawno na swoim Facebooku Dominika Tajner. Jej wpis szybko jednak zniknął:

Usunęłam wpis, bo to szalenie trudna sytuacja dla mnie. Zupełnie niespodziewana. Chciałam wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. No ale już teraz nie ma co ukrywać. Jest mi bardzo przykro

- tłumaczyła później celebrytka w rozmowie z Wirtualną Polską. 

Sprawy nie omieszkały skomentować byłe żony Michała Wiśniewskiego, dla którego rozwód z Dominiką Tajner będzie czwartym:

[...] napiszę JEDEN raz: Tak jak poprzednio i poprzednio... PONOWNIE mnie to nie interesuje. Naprawdę temat z tą osobą jest dla mnie zamknięty od pięknych nastu lat. Życzę miłego rozwodu oraz proponuję dokupić na Gruponie kilka kolejnych pakietów do Urzędu Stanu Cywilnego. Pozdrawiam

- ironizuje Magda Femme, pierwsza żona Wiśniewskiego. 

Do kolejnego rozstania Wiśniewskiego odniosła się również inna eksżona gwiazdora, Marta "Mandaryna" Wiśniewska:
 
Jestem w ogromnym szoku, bo myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice 
 

- stwierdziła Mandaryna w rozmowie z "Faktem".

Michał Wiśniewski wziął ślub z Magdą Femme w 1996 roku, rozwiedli się po pięciu latach. Od 2002 do 2006 r. W latach jego żoną była  Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz. Z tego związku ma dwoje dzieci: syna Xaviera  i córkę Fabienne. Niedługo po rozstaniu z Martą, w 2006 r. poślubił Annę Świątczak, z którą ma dwie córki: Etiennette Annę  i Vivienne Viennę. W trzecim małżeństwie żył do 2011 roku. 30 czerwca 2012 zawarł związek małżeński z Dominiką Tajner, córką Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Razem wychowują jej syna Maksymiliana z pierwszego małżeństwa

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Wikipedia.pl, Fakt, Wp.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Oto odpowiedź Biedronia na „nową piątkę PiS”. Rząd stawia na rodzinę, Wiosna… na LGBT

Robert Biedroń / Fot Fotomag/Gazeta Polska

  

Partia Wiosna najwidoczniej pozazdrościła Prawu i Sprawiedliwości i zapowiada, że również będzie miała swoją "piątkę" - czyli pakiet propozycji programowych. Dotyczyć ona będzie... środowiska LGBT. Podczas gdy partia rządząca stawia na rozwój rodziny, Biedroń i spółka chcą zadbać o gejów, lesbijki oraz osoby bi i transseksualne.

Sylwia Spurek, która dołączyła do Wiosny na początku marca i koordynuje prace doradców ugrupowania ds. polityki społecznej, poinformowała, że jej zespół pracuje obecnie nad szczegółami pięciu propozycji... dla środowisk LGBT.

To: możliwość legalizacji związków partnerskich, zapewnienie prawa do zawierania małżeństw przez pary jednopłciowe, nowelizacja Kodeksu karnego dot. przestępstw z nienawiści, tak aby uwzględnił on przestępstwa motywowane orientacją seksualną ofiary, nowe regulacje w zakresie "uzgodnienia płci" oraz edukacja antydyskryminacyjna.

"W naszej ocenie związki partnerskie dla par jednopłciowych powinny być wprowadzone już dawno"

- podkreśliła.

Szefowa zespołu doradców Wiosny ds. polityki społecznej zwróciła również uwagę, odnosząc się do formułowanego przez część środowisk LGBT postulatu legalizacji adopcji dzieci dla par jednopłciowych, że w Polsce już teraz żyją dzieci wychowywane przez pary jednopłciowe, urodzone np. w poprzednich związkach tych osób albo adoptowane za granicą, gdzie prawo to przysługuje także parom jednopłciowym.

Dopytywana, czy uregulowanie sytuacji takich osób może być kolejnym, "szóstym" postulatem partii Biedronia w przyszłym Sejmie, działaczka przyznała, że Wiosna... zastanawia się nad tym.

Czyli - krótko mówiąc - plan Rabieja może zostać wcielony w życie, gdyby to ta partia zyskała uznanie wyborców. [polecam:https://niezalezna.pl/263151-rabiej-wywolal-burze-a-teraz-sie-tlumaczy-to-moje-prywatne-zdanie]

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl