"Kaz" żali się na Isabel. Nagrywała go nawet w toalecie!

Szopka dotycząca rozstania Kazimierza Marcinkiewicza z żoną Izabelą Olchowicz-Marcinkiewicz trwa w najlepsze. Kobieta zdradziła niedawno na antenie Telewizji Republika, że Marcinkiewicz ukrywa swoje dochody, by uniknąć zapłaty alimentów. Isabel jest również bardzo aktywna w sieci, gdzie regularnie krytykuje byłego męża. "Kaz" postanowił przerwać milczenie i zabrać głos. W jego oświadczeniu czytamy, że eksżona stała się jego "stalkerem" i nagrywała go podczas... wizyty w toalecie.

Kazimierz Marcinkiewicz i Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz
fot. YouTube/mat.pras.

Obecnie dług wynosi ponad 100 tys. złotych. Byłam niezmiernie zdziwiona, że działania moje, jak i komornika, okazały się bezskuteczne. Są pewne etapy ws. ściągalności długu. Wyrok sądu jest wyrokiem. Proces trwał ponad trzy lata. Przyznano mi alimenty. Miałam pewność, że wyrok prawomocny zapewni mi odzyskanie długu

- mówiła niedawno była żona Marcinkiewicza w programie "W punkt" na antenie Telewizji Republika.

Komornik nie może ściągnąć dochodu, ponieważ - jest dowód [na to, że] - pan Kazimierz Marcinkiewicz ukrywa dochody. Człowiek wmawiający obywatelom swoje prawdy, który jednocześnie nie przestrzega prawa, nie może być wiarygodny

- dodała Olchowicz-Marcinkiewicz, która wystosowała w tej sprawie list otwarty do ministra sprawiedliwości.

Takich wpisów i wypowiedzi Isabel Marcinkiewicz znajdziemy w sieci mnóstwo. Musiały się one stać dla "Kaza" ("Kaz" i "Isabel" to wersje imion, jakimi nazywali się bohaterowie afery za czasów sielanki w ich związku) na tyle uciążliwe, że były premier postanowił zabrać głos i wydać oświadczenie:

[..] od 4 lat zalewa mnie fala hejtu, szkalowania, kłamstw i pomówień ze strony mojej byłej żony, od której odszedłem 6 lat temu. Myślałem, że z czasem to minie. Niestety była żona stała się moim stalkerem.

 - czytamy w nim. We wpisie Marcinkiewicz tłumaczy się z długów alimentacyjnych:

To prawda, że zalegam jej z zasądzoną pomocą finansową. Pracuję na własny rachunek bardzo ciężko i intensywnie. Nie mam jednak stałej comiesięcznej pensji. Pracuję nad kilkudziesięcioma projektami na success fee. W ostatnim roku nie miałem dużych sukcesów. Każdym sukcesem dzieliłem się sprawiedliwie, ale zaległości się powiększały. Stalkerka o tym wie, bo odpowiednie dokumenty przedstawiłem sądowi oraz wielokrotnie ją o tym informowałem. Gdy którykolwiek projekt doprowadzę do końca, rozliczę się z zaległości.

- żali się "Kaz".

W oświadczeniu nie zabrakło też wyrzutów względem byłej partnerki:

[...]  w ubiegłym roku ukazał się filmik nakręcony przez moją byłą żonę, gdy nagi byłem w toalecie. Filmik ten został sprzedany szmatławcom za - podobno - 50.000 zł. Tyle zaproponowali także mi dziennikarze za - jak powiedzieli - „podobnie pikantny filmik”, który zapewne nagrałem. Czy taki filmik nie jest dowodem na przemoc? Jeśli nie fizyczną, to psychiczną. Jak partner może nagrywać nagą partnerkę, bez jej zgody i to w toalecie?

- pyta Marcinkiewicz.

Cały wpis można przeczytać niżej:

 

 

 Źródło: niezalezna.pl,

#afera #stalking #rozwód #Kazimierz Marcinkiewicz #Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz #marcinkiewicz

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo