Pamiętacie siostrę Cristinę? Zakonnica wystąpi w... "Tańcu z gwiazdami"!

Śpiewająca zakonnica teraz będzie również... tańczyć! / fot. YouTube/mat.pras.

  

Siostra Cristina Scuccia, włoska zakonnica, która ma na koncie zwycięstwo programu "The Voice of Italy”, ponownie pojawi się w talent show. Tym razem przebojowa siostra będzie mieć okazję do zaprezentowania talentu tanecznego i weźmie udział w programie "Taniec z gwiazdami". Co sądzicie o tym pomyśle?

W 2014 r. zakonnica została zwyciężczynią programu „The Voice of Italy”, włoskiej wersji „The Voice of Poland”.  Siostra Cristina podczas „przesłuchań w ciemno” wykonała piosenkę „No one”, czym zrobiła ogromne wrażenie nie tylko na trenerach, ale też na ludziach z całego świata. Zakonnica mówi, że inspiracją do wystąpienia w programie były słowa papieża Franciszka, który zachęcał zakonnice i księży, aby „wyszli na ulice.” O siostrze zrobiło się głośno również wtedy, gdy nagrała cover  kontrowersyjnej piosenki Madonny pt. "Like a Virgin":

Niedawno zakonnica znów zaskoczyła fanów, wykonując piosenkę Lady Gagi:

To jednak nie koniec niespodzianek i zamieszania wokół siostry. Już niebawem widzowie włoskiej edycji "Tańca z gwiazdami" będą mogli zobaczyć siostrę na parkiecie. Młoda urszulanka, jak podkreśla, ma nadzieję, że udział w programie będzie okazją do ewangelizacji:

Wiary nie można zamykać, prezentujmy ją w najlepszym czasie antenowym. Jeśli poprzez udział w programie choćby jedna dusza zostanie poruszona, w takim razie jest to tego warte

– mówi śpiewająca, a teraz i tańcząca siostra Cristina Scuccia.

Co sądzicie o tym pomyśle?

 


SONDA
Wczytuję sondę...

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kolejne uderzenie w mafię VAT. Zatrzymań dokonało ABW

Zdjęcie ilustracyjne / Piotr Galant/Gazeta Polska

  

Pięciu kolejnych członków grupy przestępczej, zajmującej się wyłudzaniem podatku VAT w wewnątrzwspólnotowym handlu maszynami zatrzymali funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Oszustw dokonywano w oparciu o nieprawdziwe faktury.

Jak poinformował dziś rzecznik ministra koordynatowa służb specjalnych, do zatrzymania pięciu kolejnych członków grupy doszło w woj. śląskim – jeden z nich należał go grona organizatorów procederu. Są podejrzani o wyłudzenie co najmniej 4 mln zł. W całej sprawie zarzuty usłyszało już ponad 30 osób.

Według ustaleń śledztwa, w latach 2015-2016 w Polsce, Czechach, Niemczech i innych państwach Unii Europejskiej działała zorganizowana grupa przestępcza, której członkowie zajmowali się oszustwami podatkowymi z wykorzystaniem firm - tzw. słupów. Ich prezesami były inne zatrzymane w tej sprawie osoby, które otrzymywały na takiej podstawie nienależny zwrot podatku VAT.

- Przestępstwa te były dokonywane w oparciu o poświadczające nieprawdę, nierzetelne faktury VAT, na podstawie których poszczególne podmioty uzyskiwały nienależny zwrot podatku VAT w łącznej kwocie co najmniej 26 mln zł

– podał rzecznik. Dotychczas w toku postępowania sformułowano zarzuty wobec 31 osób.

Zatrzymanym ostatnio osobom przedstawiono zarzuty dotyczące m.in. udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, wystawiania nierzetelnych dokumentów, oszustwa o wartości prawie 4 mln zł, prania brudnych pieniędzy oraz przestępstw skarbowych związanych z narażeniem na uszczuplenie podatku VAT.

Jeden z podejrzanych został aresztowany na trzy miesiące. Wobec pozostałych zastosowano tzw. wolnościowe środki zapobiegawcze.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi katowicka delegatura ABW pod nadzorem Prokuratury Regionalnej w Katowicach. Podstawą wszczęcia postępowania był materiał dowodowy, zgromadzony m.in. w toku wielowątkowego śledztwa prowadzonego przeciwko byłemu naczelnikowi Pierwszego Śląskiego Urzędu Skarbowego w Sosnowcu Marcinowi K. i innym urzędnikom tej jednostki.

Podejrzany o przyjmowanie łapówek naczelnik został aresztowany w lutym 2017 r. Po zatrzymaniu został odwołany ze stanowiska. Prokuratura przedstawiła mu zarzuty dotyczące popełnienia 30 przestępstw korupcyjnych. Łączna kwota korzyści majątkowych, jakie miał przyjąć, przekracza 600 tys. zł. W sierpniu 2017 r. w areszcie Marcin K. popełnił samobójstwo. Od czasu przedstawienia zarzutów pierwszym osobom, w śledztwie pojawiły się także nowe wątki.

W tamtym postępowaniu przedstawiono zarzuty kilkudziesięciu podejrzanym; część z nich została już oskarżona. Wśród osób, które w usłyszały zarzuty w różnych wątkach sprawy, są m.in. urzędnicy skarbowi, prezesi klubów piłkarskich, którzy mieli korumpować naczelnika oraz przedsiębiorcy. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts