Samolot zawrócił. Pasażerka zapomniała... dziecka

zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/Free-Photos

  

Pilot samolotu malezyjskich linii lotniczych zmuszony był do zawrócenia na lotnisko z bardzo niecodziennego powodu. Okazało się, że jedna z pasażerek... zostawiła dziecko na terminalu.

Lot z Dżudda w zachodniej części Arabii Saudyjskiej zmierzał do Kuala Lumpur w Malezji, gdy nagle jedna z pasażerek zgłosiła personelowi maszyny, że na lotnisku zostawiła swoje dziecko.

Do sieci trafiło nagranie, na którym słychać jak pilot prosi o pozwolenie na powrót.

Niech Bóg będzie z nami, czy możemy zawrócić?

- słychać głos pilota.

Kontrolerzy ruchu najwyraźniej sytuacją byli bardzo zaskoczeni. Słychać ich ożywioną dyskusję. Ostatecznie podejmują decyzję.

Ok, wracaj, to dla nas coś zupełnie nowego

- odpowiada jeden z kontrolerów.

 

Zawracanie samolotu z innych względów niż problemy techniczne są niezwykle rzadkie. W 2013 roku głośno było o samolocie linii lotniczych American Airlines, który zawrócił do Los Angeles, ponieważ jeden z pasażerów nie chciał przestać śpiewać piosenki "I will always love You" Whitney Houston.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: The Guardian, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Konfederacja przypuściła frontalny atak na PiS. Pomaga w tym... „Gazeta Wyborcza”

zdjęcie ilustracyjne / konfederacja.eu, mat. pras.

  

Analiza wpisów z mediów społecznościowych po wczorajszej debacie przedstawicieli komitetów wyborczych przyniosła niezwykle intrygujące wnioski. Okazuje się, że generowana na profilach treść praktycznie w 100 procentach ograniczała się wyłącznie do krytyki Prawa i Sprawiedliwości. To jeszcze nie koniec. Bardziej wnikliwa analiza wykazuje, że największy wpływ na spore zasięgi #Konfederacja w social media miała... „Gazeta Wyborcza”.

„Debata została głównie wykorzystana przez profile wspierające partię #Konfederacja do promocji #Bosak oraz dużej krytyki posłanki #PiS #Wiśniewska, inni kandydaci praktycznie niezauważeni w social media”.
- wynika z raportu portalu politykawsieci.pl.

[polecam:https://niezalezna.pl/272851-debata-obnazyla-prawdziwa-twarz-konfederacji-analiza-nie-pozostawia-zludzen-to-walenie-w-pis]

Natomiast wnikliwa analiza zasięgów generowanych przez hashtag #Konfederacja dobitnie dowodzi, że w przypuszczonym przez działaczy tej formacji frontalnym ataku na PiS pomagają media „Gazety Wyborczej”.

Podczas, gdy inne media nie zwracają zbytnio uwagi na poczynania działaczy Konfederacji, to właśnie „Gazeta Wyborcza” kolportuje różne doniesienia i wpisy z mediów społecznościowych tego obozu, przyczyniając się tym samym, do zwiększania zasięgów w social media.

Z analizy wynika jednoznacznie, że to właśnie „Wyborcza” jest medium, które ma zdecydowanie największy wpływ na zasięgi #Konfederacja.

Najbardziej intrygujące są jednak dane dotyczące ostatnich 24 godzin w mediach społecznościowych, a konkretnie istnej fali promocji Konfederacji. Tymczasem okazuje się, że generowana na profilach treść praktycznie w 100 procentach ograniczała się wyłącznie do krytyki Prawa i Sprawiedliwości.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, politykawsieci.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl